• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Terminy składania wniosków o miejsce w akademiku dla studentów 1 roku - 2013/14
#1
Udostępniony został jakiś czas temu harmonogram składania wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim PWSZ w Tarnowie przy ulicy Słowackiego 7 dla studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2013/14.

Zgodnie z tym harmonogramem, wnioski o przyznanie miejsca w akademiku należy złożyć (wraz z wymaganymi dokumentami) w dniach od 29 lipca do 14 sierpnia 2013 r. w godz. od 10.00 do 13.00. w Dziale Pomocy Studenckiej.

We wspomnianym wyżej dokumencie zostały także wyszczególnione czynniki które mają wpływ na kolejność przyznawania miejsc.

Warto zapoznać się również z wymaganymi dokumentami, które są wymagane przy składaniu wniosku o akademik oraz pozwolą ustalić dochód. W tym celu warto koniecznie zajrzeć tutaj gdzie na 2 stronie dokumentu zostało wszystko wyszczególnione.
 
Reply
#2
Czy trzeba się jakoś zapisywać na złożenie tych wniosków o akademik?
 
Reply
#3
A czy jeszcze można składać wnioski o przyznanie miejsca ? Słyszałam że są jeszcze wolne miejsca.
 
Reply
#4
Jeżeli są wolne miejsca to można składać. Jednakże radziłbym najpierw zasięgnąć opinii kogoś z Działu Pomocy Materialnej. Być może będą ku temu specjalne terminy gdzieś we wrześniu.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w akademiku jest wifi?
Powie mi ktoś, czy w akademikach jest internet bezprzewodowy czy może kablowy jak w niektórych w których mieszkają znajomi? Czy trzeba płacić za internet bezprzewodowy dodatkowo czy jest on już wliczony w cenę opłaty za mieszkanie w pokoju w akademiku?
krecik 21 6,504 07-10-2016, 7:38
Ostatni post: miniek15mBrowsing: 1 gości