• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Terminy składania wniosków o stypendia i pomoc materialną dla studentów 1 roku - 2013
#1
Udostępniony został już harmonogram przyjmowania zapisów na złożenie wniosków o przyznanie pomocy materialnej i stypendiów dla studentów pierwszego roku w roku akademickim 2013/14.

Aby móc złożyć wniosek o stypendium (pomoc materialną) należy najpierw dokonać zapisu na konkretny termin.

Możliwość zapisu w specjalnej księdze będzie od dnia 29 lipca do 14 sierpnia 2013 r. w Dziale Pomocy Materialnej (pok. 030A – Pawilon A) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Po dokonaniu zapisu na konkretny dzień i godzinę, w tym dniu należy złożyć komplet wymaganych dokumentów, które zostały wyszczególnione w regulaminie przyznawania pomocy materialnej dla studentów PWSZ w Tarnowie.
Wzory tychże dokumentów dostępne są do pobrania stąd (zakładka: "wzory druków do pobrania").

Harmonogram przyjmowania wniosków o pomoc materialną dla studentów pierwszego roku 2013/14: http://pwsz-tarnow.edu.pl/files/stypendi..._I_rok.pdf

Próg stypendium socjalnego w roku akademickim 2013/14 został ustalony na kwotę 700 zł netto, więcej informacji o stypendium socjalnym dostępne jest tutaj.
 
Reply
#2
Drogi adminie, żebym nic nie pomylił.
Wszystkie dokumenty z tego linka http://pwsz-tarnow.edu.pl/files/stypendi..._I_rok.pdf + mam wydrukować i uzupełnić te dokumenty stąd z "Informacje i wzory druków do pobrania"?
 
Reply
#3
Najpierw musisz się zapisać, a potem dopiero dostarczasz dokumenty w dniu na który się zapisałeś. Urząd skarbowy wydaje zaświadczenie o dochodach na swoich drukach, nie wiem (nie składałem o socjalne) czy druk nr 1 trzeba drukować (niech mnie ktoś poprawi Język )
 
Reply
#4
Myślę, że jak pójdę się zapisać na termin to mnie dokształcą w Dziale Pomocy Materialnej?
 
Reply
#5
Nie powinni z tego robić problemów, jednakże najpierw dobrze byłoby przeczytać i zapoznać się z regulaminem przyznawania pomocy materialnej na PWSZ w Tarnowie w roku akademickim 2013/14.
 
Reply
#6
Dobrze, dzięki za pomoc.
 
Reply
#7
admin napisał(a):Urząd skarbowy wydaje zaświadczenie o dochodach na swoich drukach, nie wiem (nie składałem o socjalne) czy druk nr 1 trzeba drukować (niech mnie ktoś poprawi Język )
Dokładnie, potwierdzam. Nie trzeba drukować tego wzoru, bo US da Ci swój wydruk.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stypendium na V roku?
Witam, kończę teraz 4 rok studiów, mam pytanie, czy można składać wniosek o stypendium socjalne na 5 rok studiów w roku 2016/17 ? czy w ostatnim roku nie można już pobierać stypendium ?
aktep130 19 2,509 01-07-2016, 19:30
Ostatni post: aktep130Browsing: 1 gości