• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Tytuł pracy dyplomowej w CV
#1
Zastanawiam się, czy warto wpisywać tytuł pracy dyplomowej do CV? Mam tutaj na myśli zarówno prace licencjackie jak i inżynierskie czy magisterskie. Czy wpisywanie tytułu pracy dyplomowej do CV jest dobrym rozwiązaniem? Ktoś z Was mógłby powiedzieć coś więcej o tym z własnego punktu widzenia? Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania?
 
Reply
#2
Zdecydowanie warto wpisywać tytuł pracy dyplomowej do CV. Oczywiście, jeżeli spełnia ona pewne założenia, tzn. jest interesująca, włożyłeś w nią sporo pracy i jest powiązana ze stanowiskiem, na które aplikujesz.

Przykładowo, jeżeli chcesz zostać programistą Java i w ramach swojej pracy dyplomowej pisałeś aplikację w Javie, to zdecydowanie warto to zaznaczyć w CV. W takich przypadkach zazwyczaj podczas rozmowy kwalifikacyjnej padają pytania o tą pracę dyplomową, co tam robiłeś, jakie były rezultaty, co sprawiło Ci dużą trudność itd.

W innych przypadkach, gdy np. Twoja praca dyplomowa była nieciekawa z punktu widzenia pracodawcy, nie warto o niej wspominać w CV.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Złożenie pracy a warunek
Jestem na trzecim roku i mam jeden niezdany przedmiot z którego biorę warunek. Czy przez to odracza mi się termin złożenia pracy?
Rahl156 0 639 16-03-2017, 12:48
Ostatni post: Rahl156Browsing: 1 gości