• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Umiesz grać w szachy? Zmierz się z innymi i reprezentuj PWSZ w Tarnowie!
#1
Już w najbliższą sobotę (14 grudnia 2013 roku) odbędzie się I Uczelniany Turniej Szachowy!

Celem turnieju jest nie tylko promowanie szachów jako jednej z form spędzania wolnego czasu dla studentów, lecz wyłonienie zawodników którzy, będą reprezentować PWSZ w Tarnowie podczas Akademickich Mistrzostw Polski organizowanych w Katowicach.

Jest to pierwszy taki turniej na naszej uczelni, którego organizatorem jest RUSS PWSZ w Tarnowie.

Termin i miejsce: 14 grudnia 2013 r. (sobota), sali 329, budynek A,
początek turnieju – godz.10.00

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim P-15.

Wpisowe: 5zł od osoby, zapisy do 12 grudnia br., wpłaty należy wnosić w biurze RUSS (A023).

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Dariuszem Chrabąszczem, koordynatorem Turnieju, nr kontaktowy 693-891-938.

info: pwsztar.edu.pl

Czy po 1 roku studiów magisterskich można się przenieść na zaoczne?
Mam pytanie, po 1 roku magisterki dziennie chciałabym sie przenieść na 2 (ostatni) rok zaocznie. Po 1 roku dziennych studiow są 3 miesiące praktyk, które obowiązują jedynie na dziennych, na zaocznych nie mają w ogóle praktykcz. Stąd pytanie czy musze je robić? czy skoro od 2 roku będę na zaocznych mnie nie będą obowiązywać już jak zaocznych?
aktep130 4 3,393 12-02-2017, 19:09
Ostatni post: poziomka