• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Wysokość kwot stypendiów (socjalnego, dla osób niepełnosprawnych, rektora) 2013/14
#1
Zapraszam do zapoznania się z wysokością stypendium socjalnego (oraz zwiększenia z tytułu zakwaterowania w domu studenckim bądź innym obiekcie), stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów w roku akademickim 2013/14.

Wysokość dokładnych kwot obowiązujących w tym rok akademickiego dostępna jest pod tym linkiem: http://pwsz-tarnow.edu.pl/files/kwoty_st...013_14.pdf
 
Reply
#2
A kiedy rozdają owe stypendia???
 
Reply
#3
Stypendia są wypłacane w listopadzie wraz z wyrównaniem za październik.
 
Reply
#4
W listopadzie, dość szybko, kiedyś stypendium socjalne otrzymywało się dopiero w grudniu.
 
Reply
#5
Jest to zwykle koło 20 listopada, więc prawie grudzień
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stypendium rektora a trwający staż
Mam pytanie, na które w Dziale Pomocy Materialnej nie udzielono mi odpowiedzi (nie mogą przewidzieć jak komisja rozpatrzy mój wniosek). Otóż od maja tego roku jestem na stażu i skończę go w listopadzie (następny rok akademicki). W uchwale komisji stypendialnej czytam, że potrzebne jest zaświadczenie o odbytym stażu (min 100h). Teraz pytanie: czy uwzględnią mi ten trwający staż we wniosku o stypendium rektora? Właściwie już teraz mam za sobą te wymagane 100 godzin, ale jedyne zaświadczenie jakie dostanę, to zaświadczenie o odbywaniu stażu, a nie o jego ukończeniu. Nadmienię, że do września będę miała "odrobione" 5 miesięcy stażu. Proszę o odpowiedź jeśli się ktoś orientuje w sprawie ;)
scully 2 1,250 09-09-2016, 14:10
Ostatni post: scullyBrowsing: 1 gości