Wzór pracy licencjackiej z pielęgniarstwa

01-11-2013, 22:51
Wzór pracy licencjackiej z pielęgniarstwa
Jeżeli kogoś interesuje wzór i przykładowa praca licencjacka z pielęgniarstwa (pisana na PWSZ w Tarnowie) oczywiście będa to screenszoty aby nie była ona nigdzie rozpowszechniana, to mogę Wam ją podesłać na PW Wyślijcie wiadomość po prostu.

Albo pytajcie w tym wątku o jakieś kwestia związane z pracami licencjackimi dla Pielęgniarstwa.

praca licencjacka i magisterska
Oferujemy kompleksową pomoc przy napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej. Przeprowadzamy badania naukowe i dokonujemy ich analizy. Płatność w ratach. Przystępne ceny.
pomocstudentom1 0 242 06-08-2016 0:32
Ostatni post: pomocstudentom1
  Co można studiować dalej po licencjacie z pielęgniarstwa?
Hej Co mogę studiować dalej mając już licencjat z pielęgniarstwa? Jakie kierunki na innych uczelniach mogę teraz studiować? Macie jakieś propozycje?
brvi 1 2,458 11-09-2013 17:34
Ostatni post: SORbet
  Praktyki w szpitalu
W zakładach opieki zdrowotnej. Szpital też się chyba do nich zalicza, więc tak.
kardio 3 2,564 27-11-2012 20:49
Ostatni post: ijoijo