20-01-2015, 16:23
Za duża czcionka w pracy dyplomowej
Witam. Mam pewne pytanie, napisałem pracę inżynierską czcionkę Times New Roman o rozmiarze 12 a dziś dowiedziałem się, że podobno powinna być czcionka 11. Pracę mam już wydrukowaną, zapłaciłem za to prawie 50 zł i czy oznacza to, że będę musiał od nowa całą pracę przeformatować na nowy rozmiar czcionki i drukować od początku? Czy możliwe jest, że sekretariat nie przyjmie mi pracy dyplomowej z powodu zbyt dużej czcionki, która jest w niej zawarta?
21-01-2015, 10:15
Za duża czcionka w pracy dyplomowej
Spokojnie, naprawdę nie ma się czym stresować. Nikt z tego powodu nie każe Ci przeredagowywać całej pracy, jeśli promotor niczego się nie czepiał. Pracę w wersji papierowej będzie widział jedynie sekretariat, promotor i recenzent, także bez obaw, spokojnie przygotowuj się do obrony.

Czy promotor pracy dyplomowej coś na tym zarabia?
[quote="raffy"]Czemu tak mało jest promotorów i na jakiej zasadzie są oni wybierani?[/quote] Mowa o informatyce, więc jak wiadomo tylu jest promotorów ile, że tak powiem: gałęzi informatyki. Jeden gość, który zajmuje się programowaniem ma tematy od programowania, drugi od baz danych, trzeci od systemów i sieci, czwarty od CAD-a itd.
raffy 6 15,335 05-12-2015 12:10
Ostatni post: miak75
  Jaki prezent z okazji obrony pracy magisterskiej?
Kwiaty to podstawa moim zdaniem dla kobiety :)
mc_dziacek 11 4,878 05-12-2015 12:03
Ostatni post: miak75
  Ile stron powinna mieć praca licencjacka?
Ogólnie przyjmuje się, że praca licencjacka powinna mieć liczbę stron w przedziale od minimum 30 do maksimum 70 stron. Nie wiem jak jest to w instytucie Matematyczno-Przyrodniczym, jednak każda uczelnia/wydział/instytut ustala sobie indywidualnie ile prace dyplomowe powinny liczyć stron. Dla np. kierunku "filologia angielska" praca licencjacka powinna zawierać 35-40 stron pisanej czcionką Times New Roman o rozmiarze 12.
masa992 4 40,793 03-12-2015 13:27
Ostatni post: krsmoh
  Jak wygląda obrona pracy licencjackiej?
Możesz kupić tylko promotorowi jako zwykły podarunek i dać po obronie. Nie musisz kupować wszystkim kiedy jesteś sam. Podarunki dla komisji to jest dobry pomysł jak jest was więcej.
Szyszka 6 71,391 03-12-2015 13:17
Ostatni post: krsmoh
  Jak wygląda prezentacja swojej pracy na obronie?
Nie, podczas prezentacji pracy dyplomowej omawiasz tylko najistotniejsze jej aspekty, a dokładniej założenia (cele pracy) oraz wnioski, które nasunęły Ci się podczas jej pisania, potwierdzenie (bądź zaprzeczenie) tezy stawianej na początku podczas pisania tejże pracy. Mniej więcej coś takiego. Poza tym tego typu informacji powinien udzielić Ci promotor.
aktep130 3 1,396 25-08-2015 19:43
Ostatni post: admin