Witaj! Logowanie Rejestracja

Za duża czcionka w pracy dyplomowej
#1
Witam. Mam pewne pytanie, napisałem pracę inżynierską czcionkę Times New Roman o rozmiarze 12 a dziś dowiedziałem się, że podobno powinna być czcionka 11. Pracę mam już wydrukowaną, zapłaciłem za to prawie 50 zł i czy oznacza to, że będę musiał od nowa całą pracę przeformatować na nowy rozmiar czcionki i drukować od początku? Czy możliwe jest, że sekretariat nie przyjmie mi pracy dyplomowej z powodu zbyt dużej czcionki, która jest w niej zawarta?
 
Reply
#2
Spokojnie, naprawdę nie ma się czym stresować. Nikt z tego powodu nie każe Ci przeredagowywać całej pracy, jeśli promotor niczego się nie czepiał. Pracę w wersji papierowej będzie widział jedynie sekretariat, promotor i recenzent, także bez obaw, spokojnie przygotowuj się do obrony.
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najczęściej zadawane pytania na obronie pracy dyplomowej
Każdy ze studentów kiedyś będzie bronił swoją pracę dyplomową. Niezależnie od tego, czy będzie to praca licencjacka, inżynierska czy magisterska, na obronie pracy dyplomowej zazwyczaj pojawiają się schematyczne pytania, których można się spodziewać. Zachęcam zatem wszystkich do wypisywania w tym wątku pytań z Waszych obron pracy dyplomowej, tak, aby powstał zbiór najczęściej zadawanych pytań na obronie :) Zacznę zatem od siebie:[list=1] [*]Które fragmenty pracy są wykonane przez Pana a które zostały przez Pana zaczerpnięte z zewnątrz? [*]Jaka była największa trudność w realizacji pracy dyplomowej i jak ją Pan rozwiązał? [*]Dlaczego akurat ta technologia? Czy rozważał Pan użycie innego frameworku? [*]Jak pracę można wykorzystać w przyszłości? Czy można ją udostępnić szerszemu gronu odbiorców? [/list]
Dobromir 3 29,705 12-06-2021, 19:32
Ostatni post: DobromirBrowsing: 1 gości