• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Zajęcia z native speakerami na filologii angielskiej
#1
Cześć!

Zamierzam wybrać się na filologię angielską. Tutaj pytanie do obecnych studentów - jak duża część zajęć odbywa się z native speakerami? Wg. oficjalnej strony PWSZ zatrudniony jest tylko jeden wykładowca spoza Polski, jednak z kilku postów na tym forum wywnioskowałem, że może być inaczej. Będę wdzięczny za bliższe informacje Uśmiech
 
Reply
#2
Prawie większość zajęć na filologii angielskiej odbywa się z native speakerami Uśmiech Poczytaj pozostałe wątki w tym dziale, chyba widziałem tam podobne pytanie.

Tutaj masz link: http://pwsz-tarnow.edu.pl/J%C4%99zyki-wy...ngielska-t
 
Reply
#3
Dzięki za odpowiedź Uśmiech Czytałem inne wątki w dziale i ciężko było mi wywnioskować jak duża część zajęć prowadzona są przez native speakerów, a jak duża po angielsku przez polskich wykładowców - stąd moje pytanie.

palaus2, na którym roku jesteś?
 
Reply
#4
Drugi rok filologii angielskiej Uśmiech Masz pytania do mnie to pytaj śmiało.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy po filologii angielskiej jest praca?
Myślę nad studiowanie filologii angielskiej, jednak chciałbym dowiedzieć się, czy po filologii angielskiej jest szansa na pracę - w zawodzie oczywiście. Zastanawiam się, gdyż chyba filologia angielska jest jednym z najpopularniejszych kierunków studiów - czy warto ją studiować, aby mieć później pracę? Co studenci o tym myślą? Poszlibyście drugi raz na ten kierunek?
dazo114 2 2,533 06-01-2016, 11:16
Ostatni post: rybkazg2Browsing: 1 gości