Zaprojektuj znak graficzny PWSZ w Tarnowie i wygraj 5000 PLN!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie ogłasza konkurs na znak graficzny Uczelni. Konkurs ma charakter jednoetapowy, wewnętrzny.
Uczestnikami konkursu mogą być zarówno pracownicy jak i studenci PWSZ w Tarnowie.

Celem konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu ZNAKU GRAFICZNEGO PWSZ W TARNOWIE, który stanie się elementem oficjalnej identyfikacji graficznej Uczelni i będzie przeznaczony do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych.

Prace konkursowe w zamkniętej kopercie z dopiskiem „KONKURS NA ZNAK GRAFICZNY PWSZ W TARNOWIE” należy dostarczyć do Kancelarii Uczelni (Budynek A, I piętro pokój 113), w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 stycznia 2015 r. do godz. 14.00.

Komisja Konkursowa dokona wyboru jednej nagrody głównej w wysokości 5 000 PLN oraz dwóch wyróżnień.

Regulamin konkursu jest do pobrania tutaj.

Nowy kierunek studiów na PWSZ w Tarnowie!
Nasza uczelnia poszerzyła kolejny raz swoją ofertę studiów. Tegoroczni maturzyści będą mogli wybrać nowy kierunek studiów, zaproponowany przez Instytut Humanistyczny a mianowicie: [b]pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z j. obcym[/b]. Propozycja ta jest odpowiedzią na zmiany w systemie edukacyjnym, które wprowadzą dla dzieci 5-letnich obowiązek nauki języków obcych od 1 września 2015 r., a dla pozostałych dzieci od 1 września 2017 r. Przyszli studenci tego kierunku otrzymają profesjonalne kształcenie w obszarach teorii i praktyki pedagogicznej, a także w obszarze kształcenia językowego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może zapewnić dobre przygotowanie praktyczne dzięki współpracy z przedszkolami i szkołami podstawowymi z regionu tarnowskiego, a także z innymi instytucjami oświatowymi, m.in.: Delegaturą Kuratorium Oświaty a także Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Tarnowie. Absolwenci tego kierunku będą bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy jako nauczyciele w przedszkolach (Zobacz: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-trzeba-zrobi%C4%87-i-jakie-studia-sko%C5%84czy%C4%87-aby-zosta%C4%87-przedszkolank%C4%85-t]Jakie studia na przedszkolankę[/url]) a także nauczać w klasach I-III Szkoły Podstawowej. Możliwe jest również zatrudnienie jako nauczyciel języka obcego w przedszkolach oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów pierwszego stopnia na nowy kierunek studiów będzie się odbywało na podstawie wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów objętych kwalifikacją na ten kierunek, czyli pod uwagę będzie brana matura z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego.
admin 9 12,563 07-03-2015, 8:54
Ostatni post: Cubaza