Odpowiedz 

Zwolnienie lekarskie (chorobowe) na stażu - można?

17-04-2013, 20:07
Post: #1
Zwolnienie lekarskie (chorobowe) na stażu - można?
Witam
Czy można na stażu iść na zwolnienie lekarskie czy zwolnienie chorobowe? Chyba można ale jak to wygląda praktycznie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2013, 22:38
Post: #2
Zwolnienie lekarskie (chorobowe) na stażu - można?
Wiadomo, że jeśli przedstawisz zwolnienie i jesteś chory(a) to nie będziesz pracowała i zarażała tym samym współpracowników i innych osób pracujących na stażu. Dlaczego zwykły pracownik przedstawiający zwolnienie lekarskie może bez problemu pójść sobie na takie zwolnienie a stażysta by nie mógł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2013, 20:02
Post: #3
Zwolnienie lekarskie (chorobowe) na stażu - można?
admin, ale Ty stwierdzasz, przypuszczasz? Bo naprawdę np. dla mnie kwestia tego, czy jeżeli pójdę na chorobowe na stażu jest ważna. Prosiłbym o dokładne potwierdzenie tego czy można udać się na zwolnienie lekarskie na stażu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 13:52
Post: #4
Zwolnienie lekarskie (chorobowe) na stażu - można?
Gdy jesteś chory, masz na to zwolnienie od lekarza (popularne L4) to chyba oczywiste, że na staż nie będziesz chodził. Jest to w takim przypadku w pełni usprawiedliwiona i płatna nieobecność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Comarch - staż - testy kwalifikacyjne / rekrutacyjne
Z tego co się orientuję, testy w Comarchu nie są specjalnie trudne. Wybierasz sobie zawsze jakiś moduł z którego się czujesz mocny i związany ze stanowiskiem na które aplikujesz. Test składa się z dwóch części - ogólnej (jakieś proste zadania matematyczne) oraz specjalistycznej badającej ogólny poziom wiedzy z konkretnej dziedziny.
maciekmm 5 7,007 09-01-2016 13:26
Ostatni post: Cubaza
  Ile godzin dziennie / tygodniowo trwa staż?
Długość tygodnia pracy stażysty nie może przekraczać 40 godzin tygodniowo. Czyli stażysta na stażu pracuje najczęściej w normalnym wymiarze godzin, tak jak zwykły pracownik - tak jest w przypadku "profesjonalnego" stażu. Jeśli pójdziesz na staż byleby tylko go odbębnić, gdy uczelnia Cię gdzieś wyśle, wtedy rzadko w ogóle się "pracuje" pełną stawkę.
studentPWSZ 6 11,259 28-11-2015 23:37
Ostatni post: tru
  Czy osoba na stażu może wziąć kredyt?
Nie sądzę. Pracując na stażu pracujesz na umowie śmieciowej, czyli dla banku praktycznie nie masz żadnej zdolności kredytowej. Oczywiście możesz próbować starać się o pożyczkę lub kredyt w instytucjach poza bankowych, jednak tam oprocentowanie takich pożyczek jest bardzo wysokie, przez co nie opłaca się zadłużać już w tak młodym wieku. Istnieje jednak pewne rozwiązanie, które sprawdziłoby się w przypadku stażystów - studentów. Chodzi o kredyt studencki, który [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jaki-bank-udziela-kredyt%C3%B3w-studenckich-w-2013-2014-2015-roku-t]udzielany jest przez kilka banków[/url]. W takim przypadku nie musisz nawet nigdzie pracować czy być stażystą - wystarczy być studentem i dodatkowo możesz otrzymać kredyt na bardzo atrakcyjnych warunkach.
fleksi 2 1,265 12-11-2015 14:38
Ostatni post: margie.19
  Czy praktyki to doświadczenie zawodowe?
Czy praktyki to doświadczenie zawodowe? Czy to się później liczy, kiedy szukam pracy?
fleksi 1 890 10-09-2015 7:00
Ostatni post: czesiek
  Czy praktyki są płatne?
Wszystko zależy od tego, jakie praktyki uda Ci się załatwić. Z założenia praktyki są bezpłatne a staż jest płatny (po szczegóły zapraszam do wątku: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/R%C3%B3%C5%BCnica-pomi%C4%99dzy-sta%C5%BCem-a-praktyk%C4%85-t]różnica między stażem a praktyką[/url]), ale firmy wielokrotnie nadużywają tych określeń a także używają ich zamiennie. Można bowiem spotkać ogłoszenie o tytule: [/b]płatne praktyki[/b] albo w treści ogłoszenia o stażu znajdujemy informację, że [b]staż jest bezpłatny[/b]. Docelowo w każdym razie praktyki są bezpłatne, jednak może zdarzyć się, że pracodawca Ci za nie zapłaci, ale tego typu kwestie należy ustalać indywidualnie i dopytywać się o te szczegóły w ogłoszeniu.
Halina 1 841 02-09-2015 7:36
Ostatni post: DobromirUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów