iniekcje Rosyjski dzieci Rzeszow angielski od podstaw online

12-11-2012, 14:29
Witam
Gdzie mogę znaleźć przykładowe tematy prac licencjackich (ekonomia)? Proszę o tematy prac licencjackich z ubiegłych lat, najlepiej 2-3 lata. Mogą być też z tego roku.
14-02-2013, 21:02
ekonomia - tematy prac licencjackich
Powinni Wam rozdać przykładowe tematy.

Praktyki studenckie na ekonomii
Takie kwestie napewno wyjaśni Ci osoba na studiach odpowiedzialna za praktyki. Będziecie mieć specjalne spotkania. Praktyki trwają 6 tygodni, są bezpłatne (chyba że znajdziesz sobie płatne). Firmę sobie wybierasz sam, musi być odpowiednia do kierunku studiów - ekonomia daje duże możliwości wyboru firm czy instytucji samorządowych.
laser1k 2 2,712 27-02-2014 16:07
Ostatni post: laser1k
  Jakie studia magisterskie po ekonomii?
Raczej ekonomia a bankowość to trochę rozbieżne programy więc chbya się nie da. Musiałbyś uzupełnić różnice programowe czyli zaliczyć przedmioty których nie miałeś.
termalica-fan 2 4,309 01-04-2012 11:44
Ostatni post: qubo
  Ile jest zajęć na III roku?
Na 3 roku bywa różnie, ekonomia to nie moja działka, więc nie chcę się wypowiadać na ten temat. Z reguły na ostatnich latach jednak studenci są oszczędzani, bo wiadomo - pisanie pracy, praktyki, staże i inne rzeczy :) Co chcesz wiedzieć odnośnie pisania pracy?
proX 2 2,066 01-04-2012 0:11
Ostatni post: qubo

cae lublin kurs pierwszej pomocy poznań