Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile zarabia się w mcdonaldzie (stan na 2013 rok). Ile wynoszą zarobki pracownika?
#15
Tak pracowałem tam jakiś czas temu. Jednak to ma to do siebie, że standardy się tam nie zmieniają więc to co było dwa lata temu w McD to dalej jest aktualne.
stasiek1276 napisał(a):Czy cola w McDonaldzie jest może jakoś rozcieńczana, jest jakoś mieszana z wodą (inne napoje również). Jak to wygląda od strony praktycznej?
Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie ponieważ napoje gazowane przyjeżdżają w kegach i podłączane są do dystrybutorów. Nikt przy nich nie majstruje od momentu przyjazdu do podłączenia. Czyli jeśli miałyby być rozcieńczane to już na etapie napełniania tych pojemników.
stasiek1276 napisał(a):Czy hamburgery (mięso) w McDonaldzie są naprawdę tak dobrej jakości? Te 100% wołowiny jak reklamują?
Wydaje mi się, że jest to 100% wołowiny. Jednak nigdzie nie mówią skąd ta wołowina pochodzi. Jednak z drugiej strony gdyby to nie była prawda to już by dostali multum kar o nieprawdziwe reklamy. Czyli to musi być 100% wołowina. Jak tak patrzyłem to kontrole jakości są bardzo często przeprowadzane i to może świadczyć o tym, że to jest naprawdę dobrej jakości mięso.
stasiek1276 napisał(a):ne są jakoś hurtowo przywożone zapewne tak?
Tak mięso przyjeżdża w hurtowych ilościach. Dostawy są bodajże raz na tydzień albo i rzadziej. Po przyjeździe mięso ląduje w chłodni i wyjmuje się je według zasady FIFO(First In First Out), czyli mięso, które przyjechało najpóźniej, wychodzi najwcześniej. Zresztą większość produktów w McD działa na takiej zasadzie, jak nie wszystkie. Produkty są co tydzień przywożone i mają wystarczyć. Jedynie co to można domówić jakby się skończyło.

Tak jak wspomniałem wcześniej, na wszystko są standardy w McDonald's od tego jak kanapka ma wyglądać, ile może leżeć zanim się ją wyrzuci, ile musztardy czy keczupu powinno być w hamburgerze, po to ile sałata może leżeć w pojemniku zanim się ją wyrzuca. Świadczy to o tym, że nie mogą sobie pozwolić na spadek jakości produktów bo by im odebrali koncesję. Zresztą bardzo często przyjeżdżają kontrole z Warszawy i sprawdzają czy standardy są utrzymane. Tak samo jest coś takiego jak tajemniczy klient. Przychodzi sobie gość i sprawdza czy kanapki są poprawnie przygotowane, czy obsługa jest miła i szybka, czy w restauracji jest czysto i takie tam.

Jak macie jeszcze jakieś pytania to odpowiem.
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Ile zarabia się w mcdonaldzie (stan na 2013 rok). Ile wynoszą zarobki pracownika? - przez Cubaza - 23-06-2013, 20:15

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile zarabia copywriter?
W ostatnich czasach mocno na znaczeniu zyskuje zawód copywritera. Ile zarabia copywriter? Zarobki copywritera w agencji reklamowej w dużym mieście wynoszą najczęściej około 2-3 tysięcy złotych. Co najważniejsze, jako copywriter mogą pracować osoby bez specjalnego wykształcenia, jednak preferowane jest wykształcenie humanistyczne - filologia polska, dziennikarstwo, komunikacja społeczna i media internetowe. W przypadku, gdy copywriter pracuje jako freelancer i ma dużo zleceń, cieszy się popularnością, może zarobić nawet i 5 tysięcy złotych miesięcznie.
e-zarobki 10 14,343 09-11-2016, 15:01
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 2 gości