Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014?
#3
No tak, egzamin zawodowy już w czerwcu 2014 roku, a to niedługo. Termin ten zbliża się nieubłaganie, a wyniki tradycyjnie będą 2 miesiące po egzaminie - tak samo jest przecież ze wszystkimi egzaminami organizowanym przez CKE. Wyniki matur są przecież udostępniane 2 miesiące po rozpoczęciu matur, wyniki egzaminu gimnazjalnego są również znane w połowie czerwca, czyli około 2 miesiące po jego napisaniu. Można to łatwo wywnioskować zatem.
Wracając jeszcze do samego egzaminu zawodowego, to przecież jest on tak prosty, że aż wstyd byłoby go nie zdać. Jest on podsumowujący wszystkie 4 lata nauki, tak, że naprawdę jak ktoś na zajęciach uważał i robił zadania, uczył się regularnie i osiągał w miarę dobre rezultaty, to na pewno zda go bez większych problemów. Ja np. egzaminy zawodowe z lat ubiegłych rozwiązuję bez większych problemów i z przyjemnością, gdyż są bardzo proste jak dla mnie Uśmiech
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014? - przez kolos_7 - 26-04-2014, 1:17

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile procent na zaliczenie egzaminu zawodowego ?
Ile procent jest potrzebne na zaliczenie egzaminu zawodowego? Od ilu procent się po prostu zalicza egzamin zawodowy? Słyszałem, że trzeba naprawdę dużo się wykazać, dużo napisać, aby go zdać. Czy jest to prawdą, i ile wynoszą konkretne liczby w tym temacie? Proszę o odpowiedź!
apogonki 3 110,882 06-06-2014, 20:59
Ostatni post: spamer24



Browsing: 2 gości