• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

producent kratek wentylacyjnych
Ile procent na zaliczenie egzaminu zawodowego ?
#1
Ile procent jest potrzebne na zaliczenie egzaminu zawodowego? Od ilu procent się po prostu zalicza egzamin zawodowy? Słyszałem, że trzeba naprawdę dużo się wykazać, dużo napisać, aby go zdać. Czy jest to prawdą, i ile wynoszą konkretne liczby w tym temacie?
Proszę o odpowiedź!
 
Reply
#2
Chodzi o egzamin zawodowy w technikum? Jeśli tak to z części teoretycznej bodajże 50 procent i 30 procent z części przedsiębiorczości. Natomiast z części praktycznej jest to 75 procent.
Jednak takie rzeczy można wyczytać w procedurach do egzaminu zawodowego, które są dostępne na stronie OKE w odpowiedniej zakładce.
 
Reply
#3
Zgadza się. Żeby zdać egzamin zawodowy trzeba z części praktycznej uzyskać 75% punktów natomiast z części pisemnej dla części pierwszej: 50% punktów natomiast dla części drugiej jest to 30% punktów.
 
Reply
#4
Powiedzcie mi tak z ciekawości, czy próg procentowy zdawalności egzaminu zawodowego jest taki sam zarówno dla absolwentów po np. technikum jak i dla absolwentów szkoły zawodowej? Tak samo, czy osoby zdające egzamin zawodowy w zawodówce muszą zdawać część teoretyczną, czy dla tych panów (i pań) jest tylko część praktyczna?
Czy punkty z każdej części są sumowane, czy trzeba z każdej z nich uzyskać wymaganą liczbę punktów do zdania?
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014?
Wiem, że egzamin zawodowy się jeszcze nie zaczął, jednak chciałbym wiedzieć, kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014. Pytam, gdyż po skończeniu technikum planuję wyjechać z kraju i chciałbym wiedzieć, jak mógłbym odebrać, dowiedzieć się o jego wynikach. No i oczywiście kiedy takowe wyniki będą opublikowane. Znany jest już jakiś przybliżony dzień, termin? Pewnie okres wakacyjny, dobrze przypuszczam?
windows97 22 62,235 15-08-2014, 10:48
Ostatni post: adminBrowsing: 3 gości