Witaj! Logowanie Rejestracja

Druczki, wnioski, podania, petycje itd. specjalnie dla studentów PWSZ w Tarnowie!
#10

.pdf   podanie_o_duplikat_legitymacji_studenckiej.pdf (Rozmiar: 111.53 KB / Pobrań: 4)
(03-04-2014, 21:16 )admin napisał(a): Myślę, że taki wniosek o wydanie duplikatu legitymacji studenckiej (jaki załączam w załączniku) powinien wystarczyć Uśmiech Można go pobrać i edytować, dopisać ew. brakujące linijki, gdyby komuś zabrakło miejsca.

Dziękuję. Tylko Pani w sekretariacie mówiła, że zdjęcia nie muszę dawać bo mają. Jeszcze jedno pytanie: do kogo ja mam to napisać, bo zapomniałam? Duży uśmiech


EDIT: Co myślisz o taki podaniu? Myślę, że takie lepsze, do tego może komuś się przydać w przyszłości więc tu wrzucam Duży uśmiech
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Druczki, wnioski, podania, petycje itd. specjalnie dla studentów PWSZ w Tarnowie! - przez Sailor Moon - 03-04-2014, 21:24

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 9,943 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmoh



Browsing: 1 gości