• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy można nie zdać egzaminu dyplomowego?
#1
Czy znacie przypadki osób, które nie zdały egzaminu dyplomowego? Czy jest to możliwe w ogóle jeżeli ktoś samemu pisał pracę dyplomową? Na jakiej zasadzie to się odbywa, że ktoś nie zda? Czy trzeba np. nie odpowiedzieć na żadne pytanie czy może mocno się zestresować i po prostu się "zaciąć"? Ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie?
 
Reply
#2
Nie znam takich przypadków, aby ktoś nie zdał egzaminu dyplomowego. Jeżeli tylko samemu pisałeś pracę dyplomową, wiesz, co sprawiło Ci największą trudność i umiesz co nieco o niej odpowiedzieć (a później odpowiedzieć na pytania komisji) to nie ma takiej możliwości, abyś nie zdał egzaminu dyplomowego.

Warto też zwrócić uwagę, że komisja podczas egzaminu dyplomowego podejmuje decyzje i zadaje pytania na Twoją korzyść, także naprawdę nie ma się co stresować, tylko przećwicz kilkukrotnie swoją prezentację w domu i odpowiedz sobie na najczęściej zadawane pytania na obronie pracy dyplomowej w kontekście Twojej pracy dyplomowej Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy promotor pracy dyplomowej coś na tym zarabia?
Hej Interesuje mnie ten fakt czy promotor zarabia na pracy dyplomowej. Czy jakichś doktorek ma jakieś inne korzyści finansowe płynące z tego, że jest on promotorem jakiejś pracy dyplomowej? Czemu tak mało jest promotorów i na jakiej zasadzie są oni wybierani? Mowa tutaj o kierunku: Informatyka na naszej uczelni. Pozdrawiam, Rafał raffy.
raffy 6 21,214 05-12-2015, 12:10
Ostatni post: miak75Browsing: 1 gości