Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy można nie zdać egzaminu dyplomowego?
#1
Czy znacie przypadki osób, które nie zdały egzaminu dyplomowego? Czy jest to możliwe w ogóle jeżeli ktoś samemu pisał pracę dyplomową? Na jakiej zasadzie to się odbywa, że ktoś nie zda? Czy trzeba np. nie odpowiedzieć na żadne pytanie czy może mocno się zestresować i po prostu się "zaciąć"? Ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie?
 
Reply
#2
Nie znam takich przypadków, aby ktoś nie zdał egzaminu dyplomowego. Jeżeli tylko samemu pisałeś pracę dyplomową, wiesz, co sprawiło Ci największą trudność i umiesz co nieco o niej odpowiedzieć (a później odpowiedzieć na pytania komisji) to nie ma takiej możliwości, abyś nie zdał egzaminu dyplomowego.

Warto też zwrócić uwagę, że komisja podczas egzaminu dyplomowego podejmuje decyzje i zadaje pytania na Twoją korzyść, także naprawdę nie ma się co stresować, tylko przećwicz kilkukrotnie swoją prezentację w domu i odpowiedz sobie na najczęściej zadawane pytania na obronie pracy dyplomowej w kontekście Twojej pracy dyplomowej Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w pracy magisterskiej można korzystać z pracy licencjackiej?
Zastanawiam się, czy pisząc pracę magisterską mogę korzystać z mojej pracy licencjackiej. Załóżmy, że w pracy magisterskiej realizuję podobne zagadnienie, które opisywałem w pracy licencjackiej. Czy zatem mogę np. skopiować ten sam rozdział z pracy licencjackiej bez konieczności podawania źródła, skoro była ona mojego autorstwa te 3 lata temu? Jak to wygląda z punktu widzenia prawnego oraz systemu anty plagiatowego?
mmigalski1987 1 5,528 24-02-2015, 11:51
Ostatni post: wiewiórkaBrowsing: 1 gości