• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Dimetylosulfon Biomus to środek, który obecnie staje się coraz bardziej popularnym wsparciem zdrowia. Wiele osób stosuje go jako profilaktykę przed różnymi chorobami.
    sklep.biomus.eu
rzecznik patentowy warszawa|Przygotowanie do IELTS Warszawa dostępne w szkole Lang|centralne ogrzewanie na gaz|monetivo.com
Czy na administracji jest trudno?
#1
Czy trudno jest studiować na administracji? Czy to trudny kierunek? Jak uważacie, łatwo go skończyć? Każda osoba skończy ten kierunek, dużo trzeba się na nim uczyć?

#2
Nie jest to trudny kierunek. Jeśli włożysz choć minimum wysiłku to bez problemu go ukończysz.

#3
A dużo trzeba się na nim uczyć? Z jakich przedmiotów jest najwięcej problemów i który przysparza najwięcej trudności studentom? Na administracji jest chyba dużo takie wkuwania na pamięć różnych regułek?

#4
Czy jest trudno na administracji to pojęcie względne. Są osoby, które wolą nauczyć się czegoś na pamięć, wykuć jakieś regułki i zaliczyć. Takim osobom o wiele łatwiej przychodzi nauczenie się czegoś na pamięć niż zrozumienie pewnych działań i algorytmów matematycznych.

#5
Jest trochę wkuwania na pamięć, ale jest też dużo rzeczy, które po prostu trzeba rozumieć. Najwięcej problemów przysparza tradycyjnie logika, która jest w pierwszym semestrze.

#6
Nie jest trudno, wiele takich głupków było przepuszczanych, że szkoda gadać co to tam się nie działo...

#7
No to jak jest w końcu? Jest trudno czy to tylko tak z pozoru a w rzeczywistości i tak każdego przepuszczają?

#8
Nie rozumiem, dlaczego mieliby każdego przepuszczać. Na roku jest wystarczająco dużo osób, żeby mogli sobie pozwolić na wywalenie tych, którzy się nie nadają.

#9
Wydaje mi się, że idziesz na studia w celu nauczenia się czegoś. Jeśli będziesz wszystko olewał, to nawet jeśli Cię przepuszczą na kolejny rok to co sobą będziesz reprezentował po tych studiach mając w dłoniach jedynie papierek?

Administracja - czy po skończeniu mogę być radcą prawnym?
Mam nurtujące mnie pytanie: czy po skończeniu administracji mogę zostać radcą prawnym? Czy trzeba będzie zrobić tylko jakieś dodatkowe kursy i można już pracować jako radca prawny czy administracja jest to jakby za "słaby" kierunek w tym kierunku? A może wymagane są bardziej studia prawnicze niż administracyjne?
remielert 5 7,828 18-12-2015, 15:53
Ostatni post: oligarha