• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy na administracji jest trudno?
#1
Czy trudno jest studiować na administracji? Czy to trudny kierunek? Jak uważacie, łatwo go skończyć? Każda osoba skończy ten kierunek, dużo trzeba się na nim uczyć?
 
Reply
#2
Nie jest to trudny kierunek. Jeśli włożysz choć minimum wysiłku to bez problemu go ukończysz.
 
Reply
#3
A dużo trzeba się na nim uczyć? Z jakich przedmiotów jest najwięcej problemów i który przysparza najwięcej trudności studentom? Na administracji jest chyba dużo takie wkuwania na pamięć różnych regułek?
 
Reply
#4
Czy jest trudno na administracji to pojęcie względne. Są osoby, które wolą nauczyć się czegoś na pamięć, wykuć jakieś regułki i zaliczyć. Takim osobom o wiele łatwiej przychodzi nauczenie się czegoś na pamięć niż zrozumienie pewnych działań i algorytmów matematycznych.
 
Reply
#5
Jest trochę wkuwania na pamięć, ale jest też dużo rzeczy, które po prostu trzeba rozumieć. Najwięcej problemów przysparza tradycyjnie logika, która jest w pierwszym semestrze.
 
Reply
#6
Nie jest trudno, wiele takich głupków było przepuszczanych, że szkoda gadać co to tam się nie działo...
 
Reply
#7
No to jak jest w końcu? Jest trudno czy to tylko tak z pozoru a w rzeczywistości i tak każdego przepuszczają?
 
Reply
#8
Nie rozumiem, dlaczego mieliby każdego przepuszczać. Na roku jest wystarczająco dużo osób, żeby mogli sobie pozwolić na wywalenie tych, którzy się nie nadają.
 
Reply
#9
Wydaje mi się, że idziesz na studia w celu nauczenia się czegoś. Jeśli będziesz wszystko olewał, to nawet jeśli Cię przepuszczą na kolejny rok to co sobą będziesz reprezentował po tych studiach mając w dłoniach jedynie papierek?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Administracja - czy po skończeniu mogę być radcą prawnym?
Mam nurtujące mnie pytanie: czy po skończeniu administracji mogę zostać radcą prawnym? Czy trzeba będzie zrobić tylko jakieś dodatkowe kursy i można już pracować jako radca prawny czy administracja jest to jakby za "słaby" kierunek w tym kierunku? A może wymagane są bardziej studia prawnicze niż administracyjne?
remielert 5 7,112 18-12-2015, 15:53
Ostatni post: oligarhaBrowsing: 1 gości