• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy opłata rekrutacyjna na studia jest zwracana?
#1
Hej
Czy opłata rekrutacyjna podczas rejestracji na studia jest zwracana? W jakich przypadkach jest zwracana opłata rekrutacyjna?
Pozdrawiam!
 
Reply
#2
Nie jest.
 
Reply
#3
Dziwne pytanie ! Uśmiech Opłata rekrutacyjna nie jest zwracana.
 
Reply
#4
Wspomniana ta kwestia zwrotu opłaty rekrutacyjnej była już w tym dokumencie oraz tutaj na forum. Opłata rekrutacyjna jest zwracana tylko wtedy, gdy kierunek na który składałeś/aś podanie nie został uruchomiony z powodu np. małej liczby chętnych. W przypadku gdy się nie dostaniesz, bo miałaś/eś za mało punktów, opłata rekrutacyjna również nie jest zwracana.
 
Reply
#5
Czyli nie zwracają opłaty rekrutacyjnej nawet wtedy jeżeli ktoś złoży podanie na studia niestacjonarne a okaże się że w ogóle studiów niestacjonarnych na tym kierunku nie będzie ze względu na małą liczbę chętnych?
 
Reply
#6
Akurat w tym wypadku zwracają. Zresztą admin to napisał w poście przed Twoim.
 
Reply
#7
Dlaczego opłata rekrutacyjna na wybrany kierunek studiów, jeżeli na niego nie pójdę albo się nie dostanę nie jest zwracana? Przecież to zalatuje oszustwem i naciągactwem na kilometr...

Jeżeli składam podanie na kierunek np. Prawo, na który jest mnóstwo osób chętnych, załóżmy że jest 100 miejsc a ja będę 160-ty to dlaczego mają mi nie zwrócić opłaty rekrutacyjnej, skoro i tak nie mam szansy się dostać?
 
Reply
#8
Co jest oszustwem i naciągactwem?
To nie składaj skoro nie masz szansy się dostać. Takie są zasady. Podpisując regulamin rekrutacji się na niego zgadzasz to nie masz prawa narzekać. Opłata rekrutacyjna to obsługa ludzi, obsługa systemu, obsługa wszystkiego co wiąże się z uczelnią. A nie tylko to, że Ty się wklepiesz w system i jesteś szczęśliwy.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 27,388 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości