Witaj! Logowanie Rejestracja

Darmowa pomoc w pisaniu pracy licencjackiej
#1
Czy znacie może jakieś osoby, firmy, instytucje które oferują darmową pomoc w pisaniu pracy licencjackiej? Chodzi mi o osoby, które można się spytać o coś, gdy czegoś nie wiemy, mamy pewne wątpliwości itd.
 
Reply
#2
Chyba nie ma tutaj nikogo takiego, kto by tak bezinteresownie i za darmo pomagał w pisaniu pracy licencjackiej. Zresztą w Internecie, na stronie uczelni masz tyle poradników, wzorów czy gotowych prac licencjackich, że naprawdę jest się na czym wzorować pisząc pracę licencjacką.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najczęściej zadawane pytania na obronie pracy dyplomowej
Każdy ze studentów kiedyś będzie bronił swoją pracę dyplomową. Niezależnie od tego, czy będzie to praca licencjacka, inżynierska czy magisterska, na obronie pracy dyplomowej zazwyczaj pojawiają się schematyczne pytania, których można się spodziewać. Zachęcam zatem wszystkich do wypisywania w tym wątku pytań z Waszych obron pracy dyplomowej, tak, aby powstał zbiór najczęściej zadawanych pytań na obronie :) Zacznę zatem od siebie:[list=1] [*]Które fragmenty pracy są wykonane przez Pana a które zostały przez Pana zaczerpnięte z zewnątrz? [*]Jaka była największa trudność w realizacji pracy dyplomowej i jak ją Pan rozwiązał? [*]Dlaczego akurat ta technologia? Czy rozważał Pan użycie innego frameworku? [*]Jak pracę można wykorzystać w przyszłości? Czy można ją udostępnić szerszemu gronu odbiorców? [/list]
Dobromir 3 29,705 12-06-2021, 19:32
Ostatni post: DobromirBrowsing: 1 gości