Witaj! Logowanie Rejestracja

Do kiedy należy zawieźć do instytutu wypełniony dziennik praktyk?
#1
Jaki jest termin, czy to musi być od razu po zakończeniu praktyki czy we wrześniu , przed rozpoczęciem semestru? I czy wystarczy dziennik praktyk i porozumienie zawarte z firmą, czy trzeba dołączyć do tego jakieś sprawozdanie z praktyk i kartę ocen praktykanta?
 
Reply
#2
Najlepiej wszystkie potrzebne dokumenty wymienione w regulaminie praktyk. Żeby zaliczyć semestr musisz mieć zaliczoną praktykę, zatem im wcześniej tym lepiej.
 
Reply
#3
serio? nam nikt nie mówił by przynosić dziennik we wakacje, tylko zeby donieść samo porozumienie o praktykach, bądź odesłać...
 
Reply
#4
W ubiegłym roku nie składaliśmy dzienników zaraz po zakończeniu praktyki. Dzienniki były zbierane w czasie roku akademickiego (czyli po wakacjach). Składa się uzupełniony dziennik praktyk oraz kartę przebiegu praktyki którą wydaje pracodawca u którego odbywa się praktykę Uśmiech Dzienniki zbiera opiekun praktyk.
 
Reply
#5
No własnie tak myślałam Oczko
 
Reply
#6
A mam pytanie, czy sprawozdanie z praktyk jest obowiązkowe i na czym ono polega? może ktoś mi to przybliżyc, bo nie bardzo wiem jak to ma wyglądac Uśmiech?
 
Reply
#7
Sprawozdanie z praktyk zawsze pisało się z dzienniku praktyk, czyżby coś się zmieniło? Na podstawie sprawozdania pamiętam, że opiekun praktyk je zaliczał, podbijał i wystawiał opinie.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#8
No tak, ale gdzie to sprawozdanie się pisze? tam gdzie są karty tygodniowe czy gdzieś na innych stronach?
 
Reply
#9
Tak, tam gdzie są kart tygodniowe piszesz co robiłeś/robiłaś w danym tygodniu. A jezeli dobrze pamiętam to na samym końcu dzienniczka jest zatytułowana strona "Uwagi ogólne praktykanta o przebiegu praktyk" (str 32) i tam możesz sobie popisać czy ci się podobało czy nie, na praktyce. jednak nie ma obowiązku uzupełniania tej strony.
A tak w ogóle to możesz zapytać opiekuna praktyki w zakładzie pracy - też ci wszystko wyjaśni. Uśmiech
 
Reply
#10
Aaaaaa to to mam Uśmiech myslalam, ze to coś innego i jakoś osobno się to pisze. To dzieki za informacje i pomoc Uśmiech
 
Reply
#11
a czasem kartą przebiegu praktyk nie są te karty tygodniowe w dzienniku???
 
Reply
#12
No własnie ponoć to o to chodzi.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przełożenie terminu praktyk
Czy można przełożyć praktyki wakacyjne na np. 2 rok?  Aktualnie jestem na 1 roku i planuję podjąć się pracy zupełnie nie związanej z kierunkiem studiów, być może nawet za granicą. Samo podanie o przełożenie terminu wystarczy czy trzeba jakieś dodatkowe dokumenty?
Raid 0 3,243 08-06-2017, 18:37
Ostatni post: RaidBrowsing: 1 gości