string(329) "Witam Proszę powiedzieć, czy lepsze będą studia na kierunku dziennikarstwo czy może lepiej wybrać studia na filologii polskiej ze specjalnością edukacja medialna i dziennikarstwo? Co będzie lepsze Waszym zdaniem? Na dziennikarstwo zawsze jest sporo chętnych a na filologię polską chyba nie ma takiego dużego ruchu?" Filologia angielska czy germańska
  • Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Filologia angielska czy germańska
#1
Witajcie, jestem tutaj nowy i chciałbym popytać studentów głównie, którą filologię wybrać? Otóż, i z językiem angielskim i niemieckim nie mam problemów, która z tych filologii jest ciekawsza dla studenta? Po której łatwiej o pracę?
 
Reply
#2
Może się wydawać, że łatwiej będzie po filologii angielskiej, jednak ten język jest popularniejszy. A co do tego, która ciekawsza - nie da się ocenić.
 
Reply
#3
Musisz juz sam/sama to sobie wybrać Uśmiech Ja od zawsze lubiłam język angielski dlatego wybrałam filologię angielską. Teraz w całym kraju jest pełno studentów i studentek filologii angielskiej a z filologii germańskiej jest o wiele mniej.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennikarstwo czy filologia polska?
Witam Proszę powiedzieć, czy lepsze będą studia na kierunku dziennikarstwo czy może lepiej wybrać studia na filologii polskiej ze specjalnością edukacja medialna i dziennikarstwo? Co będzie lepsze Waszym zdaniem? Na dziennikarstwo zawsze jest sporo chętnych a na filologię polską chyba nie ma takiego dużego ruchu?
patii2251 2 1,639 22-10-2013, 23:07
Ostatni post: spamer24Browsing: 1 gości