• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

http://www.monogramy.com.pl
Dziennikarstwo czy filologia polska?
#1
Witam
Proszę powiedzieć, czy lepsze będą studia na kierunku dziennikarstwo czy może lepiej wybrać studia na filologii polskiej ze specjalnością edukacja medialna i dziennikarstwo? Co będzie lepsze Waszym zdaniem?
Na dziennikarstwo zawsze jest sporo chętnych a na filologię polską chyba nie ma takiego dużego ruchu?
 
Reply
#2
Prawda jest taka, że jeśli wiążesz przyszłość z dziennikarstwem studia nie są Ci do tego potrzebne Uśmiech Słyszałem, że najlepiej kształcić się w dziedzinie o której chce się pisać Oczko
 
Reply
#3
Zdecydowanie bardziej opłacalnym i przyszłościowym kierunkiem jest Dziennikarstwo. Po skończeniu dziennikarstwa można się zatrudnić np. w jakimś portalu internetowym i pisać ogłoszenia, oferty i artykuły. A po filologii polskiej jest naprawdę kiepsko o pracę.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy warto studiować filologię rosyjską?
Oprócz filologii czeskiej rozważam jeszcze filologię rosyjską. Czy zatem może warto studiować np. filologię rosyjską? Czy może czeską jak pytałam w poprzednim wątku? Macie jakieś sugestie z tym związane?
madeleine 6 6,691 11-08-2014, 15:43
Ostatni post: justyllaBrowsing: 1 gości