Gdzie sprzedać zepsuty (uszkodzony) laptop?
Gdzie można sprzedać starego, zepsutego i niedziałającego laptopa? Rozumiem, że tylko i wyłącznie na części będzie można go sprzedać, ale gdzie polecacie? Jakieś konkretne serwisy są, gdzie można by go zaoferować?
Pozdrawiam
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Najlepiej będzie wystawić go na allegro z dokładnym opisem i zaznaczeniem, że laptop jest uszkodzony. Dać licytację minimalną od np. 100 zł i może ktoś się skusi. Chyba, że jest to bardzo stary laptop to czasami lepiej zachować go na pamiątkę Oczko

Faktycznie, albo po prostu zepsutego laptopa wystaw na serwisy ogłoszeniowe jak gumtree czy tablica.pl
Wystarczy napisać, że laptop jest uszkodzony, podać cenę, zdjęcia, dobrze opisać i czekać aż ktoś się odezwie. Czasem koszt naprawy jest niewielki więc może zamiast sprzedawać warto naprawić?
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.

A co, jeżeli na allegro laptop już się nie sprzedał? Nawet, jeżeli był zaznaczony jako uszkodzony. Miałem na myśli, czy są jakieś punkty stacjonarne w których można sprzedać starego i zepsutego laptopa a oni dadzą nam pieniądze. Jak wiadomo, firmy i serwisy potrzebują chyba części? Nie wiecie, czy są gdziekolwiek takie punkty?

Czasami można znaleźć na portalach ogłoszeniowych (także i tarnowskich) ogłoszenia w stylu: "skupujemy uszkodzone laptopy" , "kupię uszkodzonego laptopa" - musisz po prostu szukać tego typu ofert Uśmiech

Wolałbym to sprzedać firmie niż prywatnej osobie Uśmiech Czy można sprzedać np. całego laptopa ale bez np. dysku twardego?

Laptop nie chce się hibernować
Witam Od jakiegoś czasu mam problem z hibernacją mojego laptopa. Do tej pory działał bardzo dobrze, hibernował się za każdym razem, jednak od jakiegoś czasu laptop nie może się czasami hibernować. Tzn. dzieje się to losowo - czasami przez tydzień bez problemu się hibernuje a czasami jest tak, że 2 dni pod rząd laptop ciągle jest włączony - świecą się wszystkie diody, ale ekran jest czarny (normalny proces). Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z podobnym problemem? Jak udało się Wam go rozwiązać? Byłbym wdzięczny za wszystkie sugestie.
devilh 4 5,583 05-03-2016, 10:24
Ostatni post: devilh