• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ile kosztują książki, notatki, ksero na studiach na 1 roku?
#1
Ile trzeba zapłacić na pierwszym roku np ekonomii na począku na wszystkie materiały do nauki typu książki i czy książki są potrzebne czy biblioteka ma takowe do np kserowania???
 
Reply
#2
Książki nie są wymagane. Na wielu kierunkach technicznych są praktycznie nadobowiązkowe, gdyż do zaliczenia danego przedmiotu wystarczy robić dobre notatki. Na egzaminie obowiązywać może tylko materiał, który został przedstawiony na wykładzie.

Dodatkowo obecnie na coraz większej liczbie kierunków większość materiałów (np. wykłady) są udostępniane studentom w wersji elektronicznej.
 
Reply
#3
dzięki
 
Reply
#4
Książki są zbędne - zawsze możesz znaleźć w sieci wersję ebookową Język Notatki robisz sam Uśmiech Ogólnie tego typu rzeczami nie musisz się przejmować Uśmiech Pieniądze zostaw sobie na imprezowanie Uśmiech
 
Reply
#5
Pieniędzy na szczęście wydawać nie trzeba, często wykładowcy dyktują co trzeba bądź dają kserówki co jakiś czas, książki to naprawdę rzadkość, a jeśli już są to można skserować za parę złotych Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po jakich studiach jest dobrze płatna praca?
Cześć Mam pytanie po jakich studiach jest teraz dobrze płatna praca? Jakie studia muszę skończyć aby znaleźć dobrze płatną pracę? Jakie studia muszę skończyć aby w ogóle znaleźć pracę gdzie dobrze zarobię?? Co polecacie studiować aby dobrze zarobić?
szegid 10 4,255 19-03-2018, 8:31
Ostatni post: janko22Browsing: 1 gości