Odpowiedz 

Ile procent na zaliczenie egzaminu zawodowego ?

12-12-2012, 21:31
Post: #1
Ile procent na zaliczenie egzaminu zawodowego ?
Ile procent jest potrzebne na zaliczenie egzaminu zawodowego? Od ilu procent się po prostu zalicza egzamin zawodowy? Słyszałem, że trzeba naprawdę dużo się wykazać, dużo napisać, aby go zdać. Czy jest to prawdą, i ile wynoszą konkretne liczby w tym temacie?
Proszę o odpowiedź!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2012, 21:36
Post: #2
Ile procent na zaliczenie egzaminu zawodowego ?
Chodzi o egzamin zawodowy w technikum? Jeśli tak to z części teoretycznej bodajże 50 procent i 30 procent z części przedsiębiorczości. Natomiast z części praktycznej jest to 75 procent.
Jednak takie rzeczy można wyczytać w procedurach do egzaminu zawodowego, które są dostępne na stronie OKE w odpowiedniej zakładce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 11:04
Post: #3
Ile procent na zaliczenie egzaminu zawodowego ?
Zgadza się. Żeby zdać egzamin zawodowy trzeba z części praktycznej uzyskać 75% punktów natomiast z części pisemnej dla części pierwszej: 50% punktów natomiast dla części drugiej jest to 30% punktów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2014, 20:59
Post: #4
Ile procent na zaliczenie egzaminu zawodowego ?
Powiedzcie mi tak z ciekawości, czy próg procentowy zdawalności egzaminu zawodowego jest taki sam zarówno dla absolwentów po np. technikum jak i dla absolwentów szkoły zawodowej? Tak samo, czy osoby zdające egzamin zawodowy w zawodówce muszą zdawać część teoretyczną, czy dla tych panów (i pań) jest tylko część praktyczna?
Czy punkty z każdej części są sumowane, czy trzeba z każdej z nich uzyskać wymaganą liczbę punktów do zdania?

Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liceum czy technikum - co lepsze i co wybrać?
Skoro myślisz nad elektroniką (czy nawet jakimkolwiek kierunkiem technicznym), zdecydowanie radzę Ci: idź do technikum. Będąc na studiach technicznych, po technikum będziesz o wiele lepiej przygotowany do przedmiotów technicznych. Cubaza pisał swego czasu, że obecnie jest bardzo mało chętnych na kierunki techniczne, więc przyjmują praktycznie wszystkich, więc nie musisz się o to martwić ;) Dodatkowo większa liczba godzin nauczania w technikum w mojej ocenie znacznie lepiej przygotuje Cię do matury z fizyki lub matematyki.
hidek0 20 3,531 05-12-2015 13:50
Ostatni post: Cubaza
  Czym różni się liceum profilowane od ogólnokształcącego?
Zawsze zastanawiało mnie, czym jaka jest różnica pomiędzy liceum profilowanym a liceum ogólnokształcącym? Śmiem się domyślać, że liceum profilowane jest ukierunkowane na określoną tematykę, ale przecież w liceum ogólnokształcącym też mamy: klasy o profilu X. Zatem jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma typami liceów? Byłbym wdzięczny, gdyby mi to ktoś dogłębnie i dosadnie wyjaśnił.
miak75 0 572 05-12-2015 13:29
Ostatni post: miak75
  Jaki jest realny próg punktowy w pierwszym technikum?
Wiem, że min. liczba brana pod uwagę wynosi 80 pkt. Chodzi mi o kierunki chemiczne (technik technologi chemicznej i technik analityk), to jedyne takie kierunki w Tarnowie i w dodatku najlepsze technikum, wiec próg punktowy na pewno jest wysoki. Jaki jest przybliżony próg punktowy?
paatryczeg 0 1,327 29-11-2014 21:45
Ostatni post: paatryczeg
  Kierunki studiów po profilu matematyczno - geograficznym (mat-geo)?
Mówiąc ogólnie, po liceum matematyczno-geograficznym możesz iść na każde kierunki studiów na których wymagana jest matura z matematyki oraz geografii, pod warunkiem, że zdajesz geografię jako dodatkowy przedmiot. Profil matematyczno geograficzny bardzo dobrze przygotowuje do studiów na kierunkach ścisłych. Wiedza zdobyta na tym profilu w szkole średniej bardzo dobrze przydaje się na kierunkach studiów takich jak: matematyka, ekonomia, rachunkowość i finanse, geografia, geologia, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, inżynieria środowiska. Mówiąc ogólnie, profil ten najlepiej przydaje się w przypadku osób, które planują studia oparte na geografii.
o1o2 2 10,602 21-11-2014 14:05
Ostatni post: trolek12
  Studia po liceum zaocznym?
Czy osoba kończąca liceum zaoczne może iść na studia? Czy w ogóle w liceum, w którym uczy się w trybie zaocznym jest w ogóle matura? Czy może ktoś wyjaśnić tą kwestię budzącą wątpliwości w ogólnej sferze uczniów i kandydatów do liceum zaocznego?
e-pytania.pl 1 1,745 21-11-2014 14:03
Ostatni post: trolek12Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów