Jaką trzeba mieć średnią żeby dostać stypendium na studiach?
Wie ktoś dokładnie, jaką trzeba mieć średnią żeby dostać stypendium na studiach? Mam na myśli to stypendium za dobre wyniki w nauce bo socjalne nie zawsze każdemu się należy. Jeśli wiecie w tym zakresie więcej to napiszcie. Tak samo czy te średnie są zależne od uczelni czy nie bardzo?

Na większości uczelni wystarczy średnia 4.0 aby już dostać stypendium naukowe (rektora).
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

(10-02-2014, 20:44 )aktep130 napisał(a): no wystarczy, ale dostaje je tylko określony % osób z każdego kierunku, czyli bardzo niewiele osób.

10% osób na roku to i tak dużo, dawniej było to 5% bądź inna liczba. Ale mimo wszystko w przypadku studentów takiej Administracji 10% to będzie około 20 osób zatem naprawdę dużo...

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,593 29-11-2016, 18:32