Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak przebiega obrona pracy dyplomowej?
#1
Witam
Proszę mi napisać, jak przebiega obrona pracy dyplomowej? Czy całą pracę dyplomową należy streścić a potem odpowiedzieć na zadane pytania?
Pozdrawiam. W tym roku dziewczyna się broni, ale ja dopiero za rok i chciałbym wiedzieć... dziewczyna ma magistra, a ja licencjat.
 
Reply
#2
a więc to też chyba zleży od komisji ja miałam tak że najpierw streszczasz co masz w rozdziałach później podsumowanie wnioski i dlaczego wybrałeś ten temat , 2 pytania ja miałam 3 2- odnośnie pracy 1 z przedmiotu kierunkowego w tym przypadku miałam pytanie z dziedziny prawa administracyjnego, nie ma co się stresować wiem że łatwo to mówić ale uwierz, jeszcze jak masz fajnego promotora to naprawdę to jest pikuś. Uśmiech ( broniłam licencjata)
 
Reply
#3
Nie da się chyba oblać obrony pracy dyplomowej. Każdy, kto samemu pisał pracę na pewno bez większego problemu zda egzamin dyplomowy.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#4
(26-01-2014, 0:22 )spamer24 napisał(a): Nie da się chyba oblać obrony pracy dyplomowej. Każdy, kto samemu pisał pracę na pewno bez większego problemu zda egzamin dyplomowy.

Zgadzam się! Tylko trzeba odpowiedzieć chociaż na 2 pytania z egzaminu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najczęściej zadawane pytania na obronie pracy dyplomowej
Każdy ze studentów kiedyś będzie bronił swoją pracę dyplomową. Niezależnie od tego, czy będzie to praca licencjacka, inżynierska czy magisterska, na obronie pracy dyplomowej zazwyczaj pojawiają się schematyczne pytania, których można się spodziewać. Zachęcam zatem wszystkich do wypisywania w tym wątku pytań z Waszych obron pracy dyplomowej, tak, aby powstał zbiór najczęściej zadawanych pytań na obronie :) Zacznę zatem od siebie:[list=1] [*]Które fragmenty pracy są wykonane przez Pana a które zostały przez Pana zaczerpnięte z zewnątrz? [*]Jaka była największa trudność w realizacji pracy dyplomowej i jak ją Pan rozwiązał? [*]Dlaczego akurat ta technologia? Czy rozważał Pan użycie innego frameworku? [*]Jak pracę można wykorzystać w przyszłości? Czy można ją udostępnić szerszemu gronu odbiorców? [/list]
Dobromir 3 29,705 12-06-2021, 19:32
Ostatni post: DobromirBrowsing: 1 gości