Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak student może zarobić pieniądze?
#1
Jestem studentem i poszukuję pracy. Wiecie może, jak student może zarobić pieniądze w wakacje jak i w czasie roku akademickiego? Czy macie jakieś ogłoszenia o pracy dla studentów? Jak najlepiej i najwięcej student może zarobić, jakiej pracy dla studentów na wakacje jest najwięcej?
 
Reply
#2
Generalnie pracy dla studentów w wakacje jest mnóstwo. Najczęstszymi ofertami pracy dla studentów są: roznoszenie ulotek, praca jako magazynier, sprzedawca w sklepie czy zbieranie borówek. Generalnie jest to tymczasowa, sezonowa praca dorywcza. Takich ogłoszeń najlepiej jest poszukiwać w Internecie.
 
Reply
#3
Dzięki, faktycznie trochę tam tego jest, ale dla studentów za wiele nie ma.
 
Reply
#4
A czy macie coś dla studentki - 18 latki na wakacje? Czy coś się znajdzie czy nie ma co szukać nawet ze względu na brak ofert i wysoką konkurencję w tym zakresie? Wiecie coś o tym? Jeśli macie jakieś sprawdzone oferty to napiszcie!
 
Reply
#5
Ofert pracy dla studentów jest mnóstwo! Począwszy od tego, że student może zarobić pieniądze zajmując się pracami dorywczymi takimi jak: roznoszenie ulotek, praca na degustacjach, sezonowe zbieranie owoców warzyw itp Oczko Naprawdę wystarczy poszukać na lokalnych portalach ogłoszeniowych.
 
Reply
#6
No wiesz, generalnie to roznoszenie ulotek jakoś mnie nie pociąga. Wolałabym już zbieractwo owoców i warzyw Uśmiech Gdzie mogę szukać takich ogłoszeń i kiedy one się pojawią? Może wie ktoś z Was, jakie są konkretnie kwoty za zarabianie na zbieractwie?
 
Reply
#7
Ogłoszenia pojawiają się od maja z tego co pamiętam. Dodatkowo śledź tarnowiaka, temi itp.. Tam ostatnio widziałem ogłoszenie o zbieraniu jakiś tam owoców. Nie pamiętam niestety jakich.
Jednak licz się z tym, że to nie jest takie hop siup. To nie jest taka łatwa i przyjemna praca a kokosów też z tego nie ma.
 
Reply
#8
Właśnie. Przy zbieraniu owoców z reguły masz płatne od koszyka, bądź od kg. który zbierzesz. Nie ma tak, że płatne od godziny. Dodatkowo fajnie może być w pierwszych dniach, potem może Ci się znudzić. Takich chętnych jest sporo, więc kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli z kolei interesuje Cię praca np. przez internet, warto zainteresować się pracą copywritera, który całkiem nieźle może zarobić - o wiele lepiej niż na np. roznoszeniu ulotek.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#9
Ja nie jestem taka która się zniechęca od razu. Jak juz zaczne coś robić to to robię porządnie Uśmiech
 
Reply
#10
(16-03-2012, 16:08 )drejn napisał(a): Ja nie jestem taka która się zniechęca od razu. Jak juz zaczne coś robić to to robię porządnie Uśmiech

To musisz tak jak Cubaza pisał - przeglądać portale oferujące pracę, gazety itd. Rzadko się zdarzy, aby ktoś sam Ciebie znalazł, ale to tez musisz umieć się zareklamować.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#11
(16-03-2012, 16:39 )admin napisał(a): To musisz tak jak Cubaza pisał - przeglądać portale oferujące pracę, gazety itd. Rzadko się zdarzy, aby ktoś sam Ciebie znalazł, ale to tez musisz umieć się zareklamować.

Dziękuję, poszukam czegoś bliżej wakacji gdy będę miała więcej czasu Uśmiech
 
Reply
#12
Możesz też u nas na forum zamieścić ogłoszenie - może ktoś akurat Cię znajdzie Oczko
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#13
Znam kolegę z którym chodzę do technikum, on w popołudnia i noce i w weekendy dorabia sobie jako magazynier w Carrefourze Uśmiech
 
Reply
#14
Hej
Kwestia ważna dla każdego studenta - pieniądze - jak student może zarobić dobre pieniądze nie rezygnując ze studiów? Czy jest to w ogóle możliwe?
Może ktoś się podzieli doświadczeniem?
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#15
Ja na przykład przez pewien czas dorabiałam jeżdżąc po nocach na inwentaryzacje, obecnie pracuję jako hostessa. Możliwości są, trzeba tylko dobrze poszukać Uśmiech
 
Reply
#16
Gdzie pracujesz jako hostessa ? :> Język W których sklepach można Cię spotkać Język
 
Reply
#17
A ulotki? Ktoś coś słyszał? Jakie są w Tarnowie stawki godzinowe?
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#18
(02-02-2013, 13:54 )adam napisał(a): A ulotki? Ktoś coś słyszał? Jakie są w Tarnowie stawki godzinowe?
Więcej o ulotkach, roznoszeniu ulotek w Tarnowie poczytasz w wątku Ile dostaje się pieniędzy za roznoszenie ulotek w Tarnowie.
 
Reply
#19
Badania rynku(za 30 min dostaje się ok 50 zł), inwentaryzacje. Można jakieś grosze dorobić w necie. Słyszałem że w PPA, ludzie dobrze zarabiają. Korepetycje (metamatematyka, fizyki, angielski).
 
Reply
#20
Jeżeli chcesz zarobić, poszukaj zleceń na różnych portalach z ogłoszeniami - możesz tam chociażby poszukać zleceń wśród lokalnych osób które mają coś do wykonania, zaoferowania itd.
Widzę teraz że np. we Wrocławiu ktoś zleci korepetycje z matematyki do matury za 20 zł (chyba za godzinę) Duży uśmiech Jest mnóstwo takich serwisów, które oferują ogłoszenia o pracę.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy absolwent może korzystać z konta studenckiego?
Czy absolwetn określonej uczelni, może w sposób w pełni legalny i bezproblemowy korzystać z rachunku studenckiego?
gimber 1 1,734 04-12-2018, 13:35
Ostatni post: janko22Browsing: 1 gości