Jak wyglądają ćwiczenia na studiach?
Witam
Proszę mi odpowiedzieć, jak wyglądają ćwiczenia na studiach? Czy ćwiczenia na studiach są prowadzone tak jak w szkole średniej? Czym to się różni od zwykłych ćwiczeń w szkole średniej?

Nie wiem o jaki kierunek dokładnie pytasz bo ćwiczenia mogą wyglądać różnie, ale na ogół jest tak, że dostajesz jakieś zadanie problem i rozwiązujesz je na tablicy. Jak rozwiążesz jest git, jak nie rozwiążesz kilku na kilku ćwiczeniach i nie napiszesz kolokwiów to możesz nie zaliczyć przedmiotu i nie będziesz dopuszczony do egzaminu.

Raczej o kierunki 'nietechniczne'.

Nie wiem jak wyglądają ćwiczenia na jakiś filologiach polskich, ale na technicznym normalnie rozwiazujesz zadania, przykłady, powtórki z wykładu itd.

Po jakich studiach jest dobrze płatna praca?
Cześć Mam pytanie po jakich studiach jest teraz dobrze płatna praca? Jakie studia muszę skończyć aby znaleźć dobrze płatną pracę? Jakie studia muszę skończyć aby w ogóle znaleźć pracę gdzie dobrze zarobię?? Co polecacie studiować aby dobrze zarobić?
szegid 10 9,016 19-03-2018, 8:31
Ostatni post: janko22