• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

https://www.lang.com.pl/kursy-za-granica/dzieci-i-mlodziez.html|busy lublin monachium
Jaka filologia jest najlepsza?
#1
Hej!
Chcę iść od tego roku akademickiego na filologię. Nie wiem jednak jaka filologia jest najlepsza i jaką filologię wybrać i na co się zdecydować. Może Wy doradzicie mi w wyborze? Jaka filologia wg Was jest najlepsza i najbardziej opłacalna? Których filologów brakuje najbardziej w Tarnowie, regionie i ogólnie w Polsce?
 
Reply
#2
Jeśli już to przede wszystkim radziłbym zrezygnować całkowicie z najpopularniejszych filologii, które co roku kończą setki osób. Mam tutaj na myśli filologię angielską chociażby. Jeśli chcesz mieć większe szanse na rynku pracy, wybrałbym na Twoim miejscu np. filologię romańską z oferty PWSZ lub jeśli już filologie zachodnich języków.
 
Reply
#3
Ja to polecał bym chińską( sinologię) a jeśli nie to anglistykę lub skandynawistykę. Po anglistyce zawsze pracę znajdziesz lepszą gorszą - ale będzie. Jeśli nie to idź w egzotykę i w ten sposób może uda ci się znaleźć dobrą pracę, a na nich angielski na pewno i tak będzie.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennikarstwo czy filologia polska?
Witam Proszę powiedzieć, czy lepsze będą studia na kierunku dziennikarstwo czy może lepiej wybrać studia na filologii polskiej ze specjalnością edukacja medialna i dziennikarstwo? Co będzie lepsze Waszym zdaniem? Na dziennikarstwo zawsze jest sporo chętnych a na filologię polską chyba nie ma takiego dużego ruchu?
patii2251 2 1,936 22-10-2013, 23:07
Ostatni post: spamer24Browsing: 1 gości