Jaki smartfon do 2000 zł polecacie zakupić w 2013 roku?
Czy moglibyście polecić znajomemu bardzo wydajny i dobrej jakości smartfon do 2000 zł maksymalnie? Który model telefonu w 2013 jest najbardziej wydajny i zaawansowany multimedialnie pod tym względem?
Cena tak jak wspominałem to max. 2000 zł. Dobrze, gdyby miał ekran minimum 4 cale, android najnowszy (z aktualizacjami do nowszych wersji) wydajny procesor i 1 GB RAM-u. Zależy na wydajności w głównej mierze, gdyż smartfon będzie użytkowany w głównej mierze do gier.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.

W cenie już za około 1600 złotych możesz zakupić LG/GOOGLE Nexus 4. Posiada on wyświetlacz 4,7 cala, 4-rdzeniowy procesor oraz 2 GB pamięci RAM. Póki co moim zdaniem jest to jeden z lepszych telefonów pod względem parametrów do 2000 zł za niewygórowaną cenę. Dodatkowo z racji "wspierania" przez Google zapewne długo jeszcze będzie cieszył się najnowszymi aktualizacjami systemu Android.

Jeżeli bardzo chcesz możesz także poszukać ofert poniżej 2000 zł dla HTC One 801n (a są na allegro poniżej deklarowanej przez Ciebie kwoty). Jednakże w tym przypadku Nexus jak dla mnie wypada lepiej.

Jeżeli jednak chciałbyś poszukać tańszych smartfonów (do 1000 zł) warto zajrzeć do tego wątku.

W cenie do 2000 zł najlepszym wyborem będzie coś z rodziny Samsungów. Może zdecydowałbyś się na Samsung Galaxy S3?
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Ja sam posiadam HTC więc chyba będę znajomemu rekomendował telefony tej marki. Tylko szkoda, że bateria tak kiepsko trzyma.

Czy jest sens wydawać 2000 zł na telefon? Tak się zastanawiam nad tym... przecież to jest ogromne marnotrawstwo pieniędzy...

Telefon kupi się już za 500-700 zł więcej nie ma sensu na niego przeznaczać.

Dlaczego? Mi telefon zastępuje w tym momencie komputer do użytku codziennego. W pracy mam inną maszynę a w życiu codziennym nie włączałem komputera chyba od dwóch miesięcy. A telefon zmieniam raz na dwa, trzy lata. Więc w sumie to nie jest aż taki wydatek ;-)

Mimo wszystko uważam, że smartfony nie są tak funkcjonalne jak komputery i ich sterowanie często jest bardziej skomplikowane i zajmuje więcej czasu niż w przypadku komputerów. Wydawać 2000 zł na smartfona to lepiej kupić laptopa a dobrego laptopa kupimy już za 1500 zł przecież Uśmiech

Smartfona nie kupuje się przecież aby zastąpił nam komputer. Smartfon ma mimo wszystko mniejszą moc obliczeniową i gorsze chłodzenie Uśmiech

Mój smartfon ma prawie taką samą moc obliczeniową jak mój komputer. Ma lepszy procesor, ale mniej RAMu. Grafika jest porównywalna, bo tak samo słaba Język Co do chłodzenia to to, że się grzeje nie znaczy,że jest gorszy Oczko

Fakt, 4 rdzenie, taktowanie 1,7 GHz - szybszy procesor niż niejeden netbook i notebook Uśmiech Ale nawet jeżeli smartfon za 2000 zł ma ten ekran prawie 6 cali to moim zdaniem i tak nie ma pełnej funkcjonalności komputera.

W dodatku taki wielki smartfon nawet do kieszeni się nie zmieści... tylko życie utrudnia, zamiast ułatwiać.

Ale praktyczne użycie takiego Galaxy Note to chyba nie jest. Trzeba dwóch rąk i w tej cenie lepszy będzie już tablet.

Ale tablet nie umożliwia dzwonienia i SMS-owania Uśmiech A telefon - smartfon już tak.

Umożliwia. Nexus 7 z modemem GPRS.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Ale wyobrażasz sobie trzymać przy uchu takiego wielkiego ceglastego klocka i rozmawiać przez to? Bo ja nie. W ogóle śmiesznie wygląda jak widzę jak ktoś robi tabletem sobie zdjęcie... Duży uśmiech

Są słuchawki z mikrofonem. Słuchawki bluetooth i wiele innych rozwiązań :-P nie trzeba od razu przy uchu trzymać :-P

Ale fakt, komicznie by to wyglądało, tak samo jak robienie zdjęć tabletem ;-)

To raczej nie Chińczycy a Japończycy. I u nich to jest normalne. Słyszałam nawet (nie wiem na ile jest to prawdą), że każdy uczeń dostaje tam własny tablet w szkole.
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

Czy w 2014 roku są przewidywane jakieś premiery smartfonów naprawdę godnych uwagi? Czy teraz byście się jeszcze wstrzymali z zakupem smartfona?

Jak zwykle, czyli w pierwszym kwartale Samsung S5, ale on będzie kosztował po przemierze grubo powyżej 2k. W pierwszym kwartale zapewne też coś od HTC, ale tak samo powyżej 2k. Może Sony coś tańszego wypuści.

Ze wszystkimi telefonami tak jest, że kosztują najpierw ogromne pieniądze a z biegiem czasu ich wartość rynkowa znacznie spada... dlatego lepiej chyba poczekać rok, dwa po premierze aż cena spadnie.

Jaki powerbank kupić?
Przymierzam się do kupna powerbanka na prezent, ale niestety nie znam się za bardzo na tym urządzeniu. Chciałabym kupić powerbanka do ok.100 zł oraz by miał coś ok 10 000 MAH, by dało się nim ze 3 razy naładować telefon. Fajnie też by było jakby nie był za wielki i za ciężki.. ale to już sprawa drugorzędna.. Mogłby ktoś coś polecić z własnego doświadczenia? Z góry dzięki
aktep130 8 11,335 23-11-2016, 17:08
Ostatni post: Cubaza