• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jakie przedmioty trzeba zdawać na maturze do szkoły filmowej?
#1
Chciałabym dostać się do szkoły filmowej, jest to moim marzeniem praktycznie od dziecka. Chciałabym wiedzieć, jakie przedmioty muszę zdawać na maturze, aby zdawać do szkoły filmowej? Zdaję sobie sprawę, że w szkołach filmowych jest jeszcze jakiś egzamin wstępny, który ma chyba największą wagę. Muszę jednak zdawać przecież jakieś przedmioty na maturze - jednak jakie to muszą być przedmioty?
 
Reply
#2
Matematyka biologia i chemia. Wszystko na poziomie rozszerzonym.
A mówiąc wprost - miałaś czas zadać pytanie na forum uczelni gdzie nie ma nic związanego z aktorstwem ale nie umiałaś poszukać informacji w ogólnodostępnych przeglądarkach internetowych ? To przyszłe pokolenie...
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka lektura może być na maturze 2016?
Cześć. Jaką lekturę typujecie na maturze 2016? Jak sądzicie, jaka książka i jakie wiersze najprawdopodobniej będą na maturze 2016 z języka polskiego? Zachęcam do podawania swoich typów, może akurat komuś uda się poprawnie wytypować lekturę, która tym razem pojawi się na maturze. Ma ktoś jakieś pomysły i sugestie, jakie lektury albo jaką epokę warto powtórzyć przed maturą 2016? Za wszystkie sugestie bardzo dziękuję.
samiecalfa1995 13 29,938 27-04-2016, 12:19
Ostatni post: aktep130Browsing: 1 gości