Niemiecki dzieci Rzeszow
    jak namierzyć telefon: http://lokalizator. Usługa jest w 100 bezpieczna.
    pewna-lokalizacja.pl

07-03-2012, 13:02
Witam

Kończę w tym roku Ekonomię na PWSZ i zastanawiam się nad dalszą drogą edukacyjną na studiach 2 stopnia.

Czy po skończeniu Ekonomii muszę studiować Ekonomię? Myślę o UEK-u w Krakowie. Chciałbym coś z bankowością studiować czy jest to możliwe?

Pozdrawiam, Mirek z Niecieczy (termalica-fan)
20-03-2012, 22:21
Jakie studia magisterskie po ekonomii?
Raczej ekonomia a bankowość to trochę rozbieżne programy więc chbya się nie da. Musiałbyś uzupełnić różnice programowe czyli zaliczyć przedmioty których nie miałeś.
01-04-2012, 11:44
Jakie studia magisterskie po ekonomii?
Możesz iść na każde studia. Musisz jednynie zdać egzamin wstępny. Likiwdacja studiów jednolitych czyli podział na lic i mgr ma właśnie umożliwić swobodny wybór kierunku studiów II stopnia. Tak więc jesli masz ochote po ekonomii możesz iść nawet na historie sztuki o ile dobrze się w tym czujesz i wiesz że sobie poradzisz na mgr. Więc odpowiadając na Twoje pytania jak najbardziej możesz studiować bankowość.

Praktyki studenckie na ekonomii
Takie kwestie napewno wyjaśni Ci osoba na studiach odpowiedzialna za praktyki. Będziecie mieć specjalne spotkania. Praktyki trwają 6 tygodni, są bezpłatne (chyba że znajdziesz sobie płatne). Firmę sobie wybierasz sam, musi być odpowiednia do kierunku studiów - ekonomia daje duże możliwości wyboru firm czy instytucji samorządowych.
laser1k 2 2,712 27-02-2014 16:07
Ostatni post: laser1k
  ekonomia - tematy prac licencjackich
Powinni Wam rozdać przykładowe tematy.
barthez30 1 3,478 14-02-2013 21:02
Ostatni post: qubo
  Ile jest zajęć na III roku?
Na 3 roku bywa różnie, ekonomia to nie moja działka, więc nie chcę się wypowiadać na ten temat. Z reguły na ostatnich latach jednak studenci są oszczędzani, bo wiadomo - pisanie pracy, praktyki, staże i inne rzeczy :) Co chcesz wiedzieć odnośnie pisania pracy?
proX 2 2,066 01-04-2012 0:11
Ostatni post: qubo