• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

    w ofercie znajdą państwo komputery laptopy oraz monitory serdecznie specjalizujemy się sprzedaży taniego sprzętu używanego i poleasingowego
    komputerymarkowe.pl
organizowanie eventów|wózek widłowy kurs
Jakie studia magisterskie po ekonomii?
#1
Witam

Kończę w tym roku Ekonomię na PWSZ i zastanawiam się nad dalszą drogą edukacyjną na studiach 2 stopnia.

Czy po skończeniu Ekonomii muszę studiować Ekonomię? Myślę o UEK-u w Krakowie. Chciałbym coś z bankowością studiować czy jest to możliwe?

Pozdrawiam, Mirek z Niecieczy (termalica-fan)
 
Reply
#2
Raczej ekonomia a bankowość to trochę rozbieżne programy więc chbya się nie da. Musiałbyś uzupełnić różnice programowe czyli zaliczyć przedmioty których nie miałeś.
 
Reply
#3
Możesz iść na każde studia. Musisz jednynie zdać egzamin wstępny. Likiwdacja studiów jednolitych czyli podział na lic i mgr ma właśnie umożliwić swobodny wybór kierunku studiów II stopnia. Tak więc jesli masz ochote po ekonomii możesz iść nawet na historie sztuki o ile dobrze się w tym czujesz i wiesz że sobie poradzisz na mgr. Więc odpowiadając na Twoje pytania jak najbardziej możesz studiować bankowość.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki studenckie na ekonomii
Witam Czekają mnie teraz praktyki, chciałbym poznać jak one wyglądają? W jakich firmach się je odbywa i na jakich zasadach? Czy są płatne czy nie? Proszę o porady i rozjaśnienie tych kwestii dla mnie.
laser1k 2 3,183 27-02-2014, 16:07
Ostatni post: laser1kBrowsing: 1 gości