Juwenalia PWSZ w Tarnowie. Juwenalia 2012 Tarnów
Jak sprawa z juwenaliami? Dużo ludzi przychodzi? No i czy będą w tym roku?

Dużo Uśmiech Czemu miałoby ich nie byc? Będą, ale nie wiadomo nic o programie imprezy.

W zeszłym roku był Bednarek i Strachy na Lachy. Co będzie w tym roku? czas pokaże. Do imprezki jeszcze kilka miesięcy.

Tak przy okazji, powinno być już coś wiadomo, a nocnytarnow.pl milczy na ten temat Uśmiech

(14-02-2012, 18:52 )admin napisał(a): a nocnytarnow.pl milczy na ten temat Uśmiech

W odpowiednim czasie będzie informacja Uśmiech

i znowu będą juwenalia tylko dla PWSZ i słuchaczy Żaka?

Przecież nigdy tak nie było. Ich studenci jako organizatorzy(inne uczelnie się nie pokwapiły) miały wejście za darmo na koncert plenerowy. Pozostałe atrakcje były dostępne dla wszystkich.

Jak dla mnie juwenalia to powinna być impreza dla wszystkich studentów za free

Cóż, sponsorzy wszystkiego nie sfinansują Oczko

Tak poza tym, to juwenalia w 2011 roku były darmowe dla studentów:
- PWSZ
- MWSE
i wspomnianego już ŻAK-u. Czyli tak naprawdę juwenalia były darmowe dla wszystkich studentów z Tarnowa. No nie licząc WSB, ale to inna bajka.

no cóż jako studentowi krakowskiej uczelni (z wydziałem w Tarnowie) pozostaje mi świętować juwenalia w Krakowie ;p

a skoro były darmowe dla "tak naprawdę wszystkich studentów z Tarnowa" to po co robić jakieś podziały? niech studenci z innych miast również mogą u nas świętować za darmo Uśmiech

Maj się zbliża dziwne że nie ma nic jeszcze wspomniane...
Oferuję solidny, rzetelny i sprawdzony, który poradzi sobie z każdym problemem. Poszukujesz elektryka do drobnych napraw? Dobrze trafiłeś.

czyżby nie było juwenaliow w tym roku?

Organizatorzy Juwenaliów potrafią zrobić tak, że plakat i "gwiazdy" itp. pojawiają się na tydzień przed juwenaliami a juwenalia będą dopiero w maju więc według nich mają czasu a czasu.
W tym roku tym się nie interesuje bo nie jest mi to potrzebne, ale juwenalia się odbędą.

Juwenalia odbędą się w dniach 17-20 maja, a główny koncert 19 maja jak zwykle na stadionie Błękitnych.

Pozostaje kwestia gwiazdy juwenaliów. Wiadomo coś?

I już wiadomo kto będzie gwiazdą juwenaliów w Tarnowie. Zespół Happysad.

A wiadomo cos wiecej kto jeszcze wystapi?

(05-04-2012, 14:42 )trolololo napisał(a): A wiadomo cos wiecej kto jeszcze wystapi?

Zostanie podane wkrótce.

(04-04-2012, 16:22 )Cubaza napisał(a): I już wiadomo kto będzie gwiazdą juwenaliów w Tarnowie. Zespół Happysad.

Zapowiada się ciekawie Uśmiech Trzeba się wybrać. Cubaza, admin - będziecie?

Ja się zastanawiam powiem szczerze. Nie mój rodzaj muzyki Język Jednak jeśli będę w Tarnowie to się zapewne wybiorę Uśmiech W końcu organizować to będą znajomi Oczko

Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 13,749 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski