Odpowiedz 

Kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014?

04-08-2014, 15:47
Post: #21
Kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014?
Uwzględniając tylko wyniki to nikt na rozmowie nie zapyta się ile miałeś procent. Liczy się to, że masz tytuł technika. Niestety tak to wygląda. Poza tym większość rozmów na "techniczne" stanowiska ma testy sprawdzające, a nie na słowo honoru
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2014, 15:53
Post: #22
Kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014?
Ale dalej pomijamy rozmowę więc nikt nie może dowiedzieć się nic o mnie. Sam wgląd w dyplom technika i CV gdzie nie ma doświadczenia jeszcze, brak studiów. Wtedy zatrudnił byś kogo ? Cały czas mówię o samym wyniku. Ale życie jednak wygląda inaczej i ogólnie papiery się nie liczą wiec po co kontynuować dyskusje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2014, 10:48
Post: #23
Kiedy będą wyniki egzaminu zawodowego 2014?
Już niedługo będą wyniki egzaminu zawodowego. Dla osób, którym się nie poszczęści i nie uda się zdać egzaminu zawodowego, poprawa egzaminu zawodowego będzie odbywała się w dowolnie ustalonym terminie. W tym celu należy złożyć odpowiednie oświadczenie w swojej szkole i czekać na ustalenie terminu poprawkowego egzaminu zawodowego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liceum czy technikum - co lepsze i co wybrać?
Skoro myślisz nad elektroniką (czy nawet jakimkolwiek kierunkiem technicznym), zdecydowanie radzę Ci: idź do technikum. Będąc na studiach technicznych, po technikum będziesz o wiele lepiej przygotowany do przedmiotów technicznych. Cubaza pisał swego czasu, że obecnie jest bardzo mało chętnych na kierunki techniczne, więc przyjmują praktycznie wszystkich, więc nie musisz się o to martwić ;) Dodatkowo większa liczba godzin nauczania w technikum w mojej ocenie znacznie lepiej przygotuje Cię do matury z fizyki lub matematyki.
hidek0 20 3,512 05-12-2015 13:50
Ostatni post: Cubaza
  Czym różni się liceum profilowane od ogólnokształcącego?
Zawsze zastanawiało mnie, czym jaka jest różnica pomiędzy liceum profilowanym a liceum ogólnokształcącym? Śmiem się domyślać, że liceum profilowane jest ukierunkowane na określoną tematykę, ale przecież w liceum ogólnokształcącym też mamy: klasy o profilu X. Zatem jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma typami liceów? Byłbym wdzięczny, gdyby mi to ktoś dogłębnie i dosadnie wyjaśnił.
miak75 0 567 05-12-2015 13:29
Ostatni post: miak75
  Jaki jest realny próg punktowy w pierwszym technikum?
Wiem, że min. liczba brana pod uwagę wynosi 80 pkt. Chodzi mi o kierunki chemiczne (technik technologi chemicznej i technik analityk), to jedyne takie kierunki w Tarnowie i w dodatku najlepsze technikum, wiec próg punktowy na pewno jest wysoki. Jaki jest przybliżony próg punktowy?
paatryczeg 0 1,322 29-11-2014 21:45
Ostatni post: paatryczeg
  Kierunki studiów po profilu matematyczno - geograficznym (mat-geo)?
Mówiąc ogólnie, po liceum matematyczno-geograficznym możesz iść na każde kierunki studiów na których wymagana jest matura z matematyki oraz geografii, pod warunkiem, że zdajesz geografię jako dodatkowy przedmiot. Profil matematyczno geograficzny bardzo dobrze przygotowuje do studiów na kierunkach ścisłych. Wiedza zdobyta na tym profilu w szkole średniej bardzo dobrze przydaje się na kierunkach studiów takich jak: matematyka, ekonomia, rachunkowość i finanse, geografia, geologia, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, inżynieria środowiska. Mówiąc ogólnie, profil ten najlepiej przydaje się w przypadku osób, które planują studia oparte na geografii.
o1o2 2 10,581 21-11-2014 14:05
Ostatni post: trolek12
  Studia po liceum zaocznym?
Czy osoba kończąca liceum zaoczne może iść na studia? Czy w ogóle w liceum, w którym uczy się w trybie zaocznym jest w ogóle matura? Czy może ktoś wyjaśnić tą kwestię budzącą wątpliwości w ogólnej sferze uczniów i kandydatów do liceum zaocznego?
e-pytania.pl 1 1,736 21-11-2014 14:03
Ostatni post: trolek12



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów