Ponowna rekrutacja na studia a przepisanie ocen z zaliczonych przedmiotów
Czy ponowna rekrutacja na studia na ten sam kierunek i uczelnię może być przeprowadzona wcześniej? Czy jeśli będę od nowa studiował ten sam kierunek - bo nie zaliczyłem dwóch przedmiotów to będę mógł mieć przepisane oceny z pozostałych przedmiotów i chodzić tylko na te 2 przedmioty których nie zaliczyłem

To zależy głównie od prowadzących czy Ci przepisą oceny, zazwyczaj nie są zbyt chętni, żeby przepisywać oceny poniżej 4.0 i to niezależnie od uczelni. Nie rozumiem jak rekrutacja miałaby być przeprowadzona wczęsniej - edziesz przechodził taki sam proces rekrutacji jak reszta kandydatów.

Czyli musze czekać aż do lipca aż się rozpocznie? No nie jest to dla mnie na rękę problem z tym że sam już nie wiem co zrobić - czy opłaca się brać warunek czy jednak ponownie się rekrutować. Poniżej 4.0 oceny nie przepiszą? Ciekawe dlaczego...

Nie jest powiedziane, że poniżej 4,0 mogą nie przepisać. Wszystko zależy od danego prowadzącego, jednak jeżeli ktoś ładnie zaliczył na np. 4,5 to prowadzący twierdzi, że więcej mu w głowie zostało Uśmiech

Przepisanie przedmiotów z innego kierunku studiów
Hej mam pytanie. Skończyłam w tym roku studia licencjackie na PWSZ na danym kierunku i zapisałam się znowu na licencjackie na inny kierunek. Czy jest możliwość przepisania sobie wf i lektoratu, który odbyłam wcześniej na tych moich pierwszych studiach licencjackich? czy muszę chodzić na to od nowa i znowu robić to samo?
aktep130 1 3,028 01-09-2015, 20:59
Ostatni post: admin