Przepisanie przedmiotów z innego kierunku studiów
Hej mam pytanie. Skończyłam w tym roku studia licencjackie na PWSZ na danym kierunku i zapisałam się znowu na licencjackie na inny kierunek. Czy jest możliwość przepisania sobie wf i lektoratu, który odbyłam wcześniej na tych moich pierwszych studiach licencjackich? czy muszę chodzić na to od nowa i znowu robić to samo?

Tak, nie ma problemu z przepisaniem przedmiotów, które pokrywają się tematycznie.

Legitymacja studencka w przypadku skreślenia lub rezygnacji ze studiów
Czy wie ktoś, co się dzieje z legitymacją studencką w przypadku, jeśli student zostanie np. skreślony z listy studentów lub sam zrezygnuje ze studiów? Musi oddać tą legitymację, nawet jeśli jest ona np. ważna jeszcze 4 miesiące? Kiedy jest zmuszony ją oddawać, czy gdy będzie wybierał wszystkie dokumenty czy może nie musi jej w ogóle oddawać i po prostu zostawia ją sobie na pamiątkę? Wiadomo, że potem - legitymacja traci ważność, jednakże co w sytuacji opisanej powyżej?
bóbr 10 63,259 14-09-2015, 13:39
Ostatni post: czesiek