• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Problem z laptopem
#1
Cześć. Dzisiaj chciałem "odświeżyć" starego laptopa dziadka. Zaktualizować do Win 10, poinstalować jakieś programy. Jest problem, bowiem laptop nie widzi żadnej sieci Wifi. Nie wiem, co zrobić.
Pomoże ktoś?
 
Reply
#2
Sterowniki zainstalowane do wifi? Karta włączona, SSID jest rozgłaszany?
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podstawy informatyki - problem z zadaniem w MS Word
Cześć wszystkim :) Mam pytanie odnośnie programu ms word 2010. Niestety z racji tego, że jestem totalna noga z informatyki, chciałabym się poradzić jak zrobić takie owe zadanie, używając tabulatorów i innych dodatkowych rzeczy. 1. Utwórz odpowiednie tabulatory i, korzystając z nich, na początku tekstu napisz wiersz składający się z następujących elementów: -przy lewym marginesie Twoje imię, -centralnie nazwę miejscowości, w której mieszkasz, -przy prawym marginesie dzisiejszą datę (do wstawienia daty wykorzystaj formaty dostępne po wybraniu z menu Wstawianie, Data i godzina) Próbuje już setny raz ustawić to i mi w ogóle nie wychodzi, ktoś ma pomysł jak sie do tego zabrać?
gosiek1213 0 2,254 16-10-2014, 15:55
Ostatni post: gosiek1213Browsing: 1 gości