Programista po szkole średniej - czy jest to możliwe?
Witam serdecznie,
zastanawiam się czy jest możliwe zatrudnić się w jakiejś firmie na etat jako programista mając wykształcenie średnie techniczne no i oczywiście wiedzę na temat programowania?

Oczywiście nie myślę tutaj o zrezygnowaniu ze studiowania wręcz przeciwnie - chciałbym do tego studiować zaocznie. Jak myślicie czy pracodawcy koniecznie patrzą na ten papierek z napisem "inżynier" czy przyjmą też z chęcią jakiegoś technika-informatyka na stanowisko programisty?

Mój znajomy, który w tym roku skończył szkołę pracuje właśnie jako Programista PHP. Ja rozważałem raczej pracę jako programista C# lub ASP.NET

Jeżeli go w CV przekonasz, żeby Cię zatrudnił, to zatrudni Cię bez papierka Oczko Tylu przeciez studentów pracuje w czasie studiów.

W dzisiejszych czasach liczą się umiejętności a nie tylko wykształcenie. Jeżeli jesteś dobry, znajdziesz pracę jako programista nawet z wykształceniem średnim.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Czy warto jest kończyć studia MBA
Chciałbym w przyszłym roku uderzyć na studia MBA - ale pojęcia nie wiem gdzie je robić najlepiej. Dużo słyszałEm o różnych uczelniach no i ... mhm ... polecicie coś ? Czy w ogóle warto robić studia MBA ? czy wpływają na jakoś czy też mogą wpłynąć na naszą karierę ? Jakie macie zdanie ? Może znacie kogoś kto zrobił studia typu mba i rzeczywiście mu się to opłacało - bo studia nie są tanie niestety i decyzja jest poważna.
gimber 1 1,990 01-10-2018, 11:15
Ostatni post: janko22