• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Rekrutacja wrześniowa a brak dyplomu
#1
Mam pytanie, chce w drugiej rekrutacji zapisac sie na adiministracje na magisterkę, jednak obrone pracy licencjackiej mam dopiero przed samym koncem rekrutacji... obronię się i chce przed 18stym zapisać się na magisterke w drugiej rekrutacji, ale nie będe miała do tego czasu jeszcze dyplomu ukonczenia, ponieważ jak mi wiadomo czeka się na niego 2 tygodnie i co wtedy? mimo wszystko mogę rekrutować, a dyplom jakoś donieść czy jak?
 
Reply
#2
Tak, to nie stoi na przeszkodzie, jeśli obrona jest na tej samej uczelni na którą składasz. Po prostu informacja o tym, że się obroniłaś będzie w wewnętrznym systemie, więc zakwalifikuje Cię to mimo wszystko do przyjęcia. Dyplom możesz donieść w czasie już trwania roku akademickiego.
 
Reply
#3
To super, bo własnie tak sie zastanawiałam nad tym. Dzięki wielkie za informacje Uśmiech
 
Reply
#4
(08-09-2015, 17:08 )aktep130 napisał(a): Mam pytanie, chce w drugiej rekrutacji zapisac sie na adiministracje na magisterkę, jednak obrone pracy licencjackiej mam dopiero przed samym koncem rekrutacji... obronię się i chce przed 18stym zapisać się na magisterke w drugiej rekrutacji, ale nie będe miała do tego czasu jeszcze dyplomu ukonczenia, ponieważ jak mi wiadomo czeka się na niego 2 tygodnie i co wtedy? mimo wszystko mogę rekrutować, a dyplom jakoś donieść czy jak?

Jeszcze dopowiem że jeżeli chodziłoby o dostanie się na inną uczelnię, a nie ma się jeszcze dyplomu wystarczy złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia o ukończeniu studiów. Od razu zazwyczaj są tam podane wszystkie informacje jakie wymagają uczelnie: daty, średnia za cały okres trwania studiów, średnia za ostatni semestr, skala oceniania uczelni.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy zaczyna się rekrutacja na studia 2016?
Czy wiadomo już, kiedy dokładnie zaczyna się rekrutacja na studia w 2016 roku? Chodzi mi o dokładny dzień, kiedy będzie można składać podania na uczelniach. Czy wiadomo już, gdzie jest jakiś punkt w którym te podania się zanosi? Jak takie podania w ogóle wyglądają? Jest gdzieś w internecie wzór z lat ubiegłych? Będę wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości.
wladimirputin3 5 2,546 28-02-2016, 13:04
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości