Tarnów na Google Street View
Widzieliście? Wczoraj udostępnili już panoramy okolicy rynku, jak to sobie w październiku jeździł rowerek i robił fotki Uśmiech

Tutaj możecie zobaczyć Wałową: kliknij.

No widzieli my Uśmiech Tak o tym głośno, cóż się dziwić.

(24-03-2012, 18:06 )reckefeller napisał(a): Szkoda że tylko kilka ulic i obwodnica... Może kiedyś całe miasto sfotografują a i marcinka tez możę.

Wątpię. My się załapaliśmy tylko dlatego, że zajęliśmy jedno z pierwszych miejsc w plebiscycie Oczko Inaczej w ogóle by nas nie było Język
Kraków jest w całości. Wszystkie ulice i miejsca są w streetView Oczko

Warszawa też jest w całości, jak i kilka innych miast Uśmiech

Z czasem będzie więcej miast w całości sfotografowanych.

(24-03-2012, 19:49 )Cubaza napisał(a):

Kraków jest w całości. Wszystkie ulice i miejsca są w streetView Oczko

Powinni przecież o to zadbać, by przynajmniej miasta na randze powiatu sfotografować.

okazik, mogli Kraków, Warszawę, Zakopane i jeszcze kilka innych miast a Tarnowa nie ?
Jak już wspomniałem wcześniej, my trafiliśmy do StreetView tylko i wyłącznie dlatego,że zajęliśmy jedno z wyższych miejsc w plebiscycie Język Inaczej nawet tego byśmy nie mieli i nie będziemy mieli długi długi czas Oczko

Mogli bo są to miasta bardziej w Polsce popularne. Normalne chyba, że zaczęli od dużych miast lub tych znanych turystycznie? Choć nie wiem czemu upierasz się przy tym, że długi długi czas jest potrzebny do tego, że i Tarnów się w całości znalazł?

Piszą, że w kolejnym etapie ulice będą fotografowane ze specjalnego samochodu. Co prawda nie piszą kiedy ten etap miałby być zrealizowany, ale wydaje mi się, że to raczej miesiące aniżeli lata.

Hmmm dlaczego się upieram, że może to bardzo długo długo trwać Uśmiech Z prostego powodu. Od 1,5 roku słyszę od Google, że prace nad sprzedażą aplikacji na Androida są na ukończeniu. Nic od tego czasu się nie zmieniło Oczko Nawet po petycjiUśmiech Ciągle są na ukończeniu i nikt nic nie wie o tym, że mogłoby się to zmienić Duży uśmiech
Dodatkowo jak już wspomniałem wcześniej, jesteśmy w Street View tylko dzięki wyróżnieniu. Jakbyśmy go nie zdobyli to nawet rowerek by do nas nie przyjechał. Taka prawda.
Poza tym Polska to zaścianek jeśli chodzi o usługi google. Zresztą nie tylko google, bo Microsoft robi to samo, Apple też to robi. Takie życie. Dlatego upieram się przy tym, że cały Tarnów zobaczymy za x lat niestety. Obyśmy go zobaczyli... Bardzo bym tego chciał Uśmiech

(31-03-2012, 11:22 )okazik napisał(a): Pomału i będzie cały, Normalne, że od razu wszystkich miast w całości nie przygotują. Przecież to jest strasznie dużo roboty, najpierw objeździć i sfotografować każdy zakamarek a później to zgrać. Zresztą słyszałem, że są już plany przyjazdu tym razem samochodu Googla, narazie był rowerek który fotografował ulice którymi nie jeżdzą samochody teraz mają robić resztę.

Mam nadzieję, że sfotografuje w końcu i mniejsze miasta niż wojewódzkie.

BTW ile Google ma takich samochodów z aparatem, że tak długo zajmuje im fotografowanie miast? Jakby mieli kilkanaście samochodów, to tak długo by to nie trwało fotografowanie Krajów -> miast.

(02-04-2012, 16:16 )okazik napisał(a): kilkanaście samochodów na cały świat to miałoby być dużo? Nie mam pojęcia ile mają, ale widocznie nie na tyle, żeby aż tak szybko móc sfotografować wszystkie miasta powyżej 100tyś mieszkańców na całym świecie..

Kazdy samochód w miesiąc by sfotografował w jednym państwie największe miasta więc to w sumie nic dziwnego. Ale mają inną politykę może.

Jednak Google mnie zadziwia. Na agora.tarnow.pl pojawiło się zdjęcie samochodu Google w Tarnowie:
Kod:
Jako, że jest to ponoć ulica Burtnicza więc ani centrum, ani nawet blisko centrum Język Czyli wychodzi na to, że jest duża szansa na Google Street View z Tarnowa Uśmiech

A to ciekawe Uśmiech Czytałem jakiś czas temu wpis na Google Blogu i nie ma tam mowy o województwie małopolskim Uśmiech

W każdym razie zobaczymy jak się sytuacja potoczy!

Niedowiarki Uśmiech Od początku mówili, że centrum miasta to tylko początek, pewnie pod koniec roku będzie można poznać efekty Uśmiech

okazik, niedowiarkiem jestem z tego względu, który mówiłem wcześniej Język Google mając 4 biura w Polsce nie potrafiło przez 3 lata uruchomić płatności za sprzedaż aplikacji na markecie. Za każdym razem jak ktoś pytał kiedy to będzie to odpowiadali, że starają się Język 3 lata człowiek czekał Oczko Dlatego do tego street View też podchodziłem sceptycznie Język A tutaj proszę Duży uśmiech

Od kilku dni na Google Street View dostępny jest cały Tarnów wraz z okolicznymi miejscowościami i głównymi drogami.

Ale to chyba nie jeden samochód jeździł tylko pewnie z kilka? Nie sądze aby jeden samochód tak całe miasto sfotografował... ciekawe ile ich paliwo wyniosło...
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!

Na pewno 1 nie, bo na słonecznej się sfotografowały Duży uśmiech
Kod:

Stomatolog Tarnów OFTALDENT
Ktośz was korzystał już z usług przychodni specjalistycznej zębów?
kasia033 1 3,563 28-09-2016, 13:45
Ostatni post: miniek15m