• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy warto studiować filologię angielską?
#21
Nie warto w mojej ocenie studiować filologii polskiej. Przecież jest to najpopularniejsza filologia, każdego roku w całej Polsce kilkadziesiąt tysięcy absolwentów kończy tą filologię i gdzie oni wszyscy mają znaleźć pracę? W samym tylko takim Tarnowie jest masa absolwentów tego kierunku którzy borykają się z problemem pracy - aby zostać tłumaczem trzeba mieć kwalifikacje a pracy dla nauczycieli języka angielskiego nie ma i nie zanosi się aby w najbliższym czasie się to zmieniło.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#22
Sama studiuję filologię angielską. Pewnie, że warto. Jak ktoś już wyżej zauważył, pracy w Tarnowie nie znajdziesz, ale chyba nic tu nas nie trzyma, skoro znasz/lub będziesz znać angielski Oczko
 
Reply
#23
Chciałbym nauczyć się angielskiego ale nie chce iść na studia z tym związane. W związku z tym pojawia się pytanie na temat efektywnych sposobów nauki tego języka?
 
Reply
#24
Na stronie jest opisane co zrobić aby nauka angielskiego była najskuteczniejsza. Sam aktualnie chodzę do szkoły języka angielskiego i mam wrażenie,że wiele osob, które tam chodzą myśla,ze to tylko wystarczy aby poznac język.
Tak lekko nie ma Oczko
Powinniśmy najlepiej
oglądać angielskie filmy
czytać angielskie książki
rozmawiać
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy po filologii angielskiej jest praca?
Myślę nad studiowanie filologii angielskiej, jednak chciałbym dowiedzieć się, czy po filologii angielskiej jest szansa na pracę - w zawodzie oczywiście. Zastanawiam się, gdyż chyba filologia angielska jest jednym z najpopularniejszych kierunków studiów - czy warto ją studiować, aby mieć później pracę? Co studenci o tym myślą? Poszlibyście drugi raz na ten kierunek?
dazo114 2 3,862 06-01-2016, 11:16
Ostatni post: rybkazg2Browsing: 1 gości