string(248) "Witajcie, jestem tutaj nowy i chciałbym popytać studentów głównie, którą filologię wybrać? Otóż, i z językiem angielskim i niemieckim nie mam problemów, która z tych filologii jest ciekawsza dla studenta? Po której łatwiej o pracę?" Dziennikarstwo czy filologia polska?
  • Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Dziennikarstwo czy filologia polska?
#1
Witam
Proszę powiedzieć, czy lepsze będą studia na kierunku dziennikarstwo czy może lepiej wybrać studia na filologii polskiej ze specjalnością edukacja medialna i dziennikarstwo? Co będzie lepsze Waszym zdaniem?
Na dziennikarstwo zawsze jest sporo chętnych a na filologię polską chyba nie ma takiego dużego ruchu?
 
Reply
#2
Prawda jest taka, że jeśli wiążesz przyszłość z dziennikarstwem studia nie są Ci do tego potrzebne Uśmiech Słyszałem, że najlepiej kształcić się w dziedzinie o której chce się pisać Oczko
 
Reply
#3
Zdecydowanie bardziej opłacalnym i przyszłościowym kierunkiem jest Dziennikarstwo. Po skończeniu dziennikarstwa można się zatrudnić np. w jakimś portalu internetowym i pisać ogłoszenia, oferty i artykuły. A po filologii polskiej jest naprawdę kiepsko o pracę.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Filologia angielska czy germańska
Witajcie, jestem tutaj nowy i chciałbym popytać studentów głównie, którą filologię wybrać? Otóż, i z językiem angielskim i niemieckim nie mam problemów, która z tych filologii jest ciekawsza dla studenta? Po której łatwiej o pracę?
Gusior 2 1,753 17-07-2013, 12:03
Ostatni post: angela557Browsing: 1 gości