• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jak student może zarobić pieniądze?
#41
Osoba, która napisała pracę dyplomową nie jest studentem, więc tego typu forma "zarabiania" pieniędzy raczej nie wchodzi w grę, gdyż nie jest także w 100% na pewno legalna.
 
Reply
#42
Ja pracuję na 1/4 etatu w call center w Tivronie z niemieckim, a studiuję germanistykę i świetnie mi się to łączy bo mam pracę gdzie języka używam ciągle.
 
Reply
#43
Taaaaa, powiem tak. Nie wychodzi Ci ten marketing szeptany. Bardzo Ci nie wychodzi.
 
Reply
#44
Jak byłem studentem to pracowałem wieczorami w call center i jeszcze na pol etatu jako kelner. Kokosów z tego nie było, więc wziąłem jeszcze kredyt studencki, bo akurat zmieniałem stancję i potrzebowałem trochę mebli. Nie zaplanowałem tego najlepiej, bo potem musiałem zrezygnować z pracy i dlatego prosiłem bank o jakąś pomoc dla zadłużonych ale na szczęście poszli mi na rękę. Jak chcecie trochę zaoszczędzić i mieć więcej kasy, to zajrzyjcie sobie tu https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/porady Myślę ze to całkiem dobre pomysły dla studenta, bo sam z nich korzystałem.
 
Reply
#45
Może zarabiać poprzez niewydawanie. Zaoszczędzone pieniądze, to w pewnym sensie zarobiek. A możliwości pod tym względem jest naprawdę dużo.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy pracodawca może zakazać używania telefonu?
Czy pracodawca może zakazać używania telefonu? Co mi grozi jeżeli nie dostosuję się do zakazu?
latka 5 1,616 27-01-2016, 21:35
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości