Witaj! Logowanie Rejestracja

Jaki prezent z okazji obrony pracy magisterskiej?
#1
Witam
Proszę o poważne propozycje, jakie prezenty kupić z okazji obrony pracy magisterskiej w instytucie humanistycznym. Moja dziewczyna i jej koleżanki mają z tym poważny problem! Co Wy dawaliście dla swoich promotorów? Podzielcie się, każde propozycje mile widziane.
 
Reply
#2
Zależy dla kogo. Domyślam się że dla promotora. Tak więc zależy czy promotor jest kobietą czy mężczyzną. Dla kobiet jest zdecydowanie łatwiej, to jakaś biżuteria, jakaś porcelana, obraz, galanteria skórzana. Różne są pomysły. Z tym, że na PWSZ raczej proszą o nie kupowanie bardzo drogich prezentów.
 
Reply
#3
Tak, dla promotora, którą jest kobieta Uśmiech Sądzicie że lepiej jest się złożyć czy kupować osobiście jakiś prezent?
 
Reply
#4
Kwiaty to podstawa moim zdaniem dla kobiety Uśmiech
 
Reply
#5
Kwiatów się już coraz mniej kupuje bo wykładowcy ich nie chcą. Potem wyrzucają, rozdają. Lepiej kupić jakieś czekoladki. I na prezent raczej składa się cała grupa seminaryjna.
 
Reply
#6
U mnie kupili kwiaty i oczywiście coś słodkiego i nikt z tego powodu nie był niezadowolony. Uśmiech
 
Reply
#7
Ale co się z tymi kwiatami stało potem to nie wiadomo. Nam tak mówili z tego względu że u mnie większość wykładowców z Krakowa dojeżdża, więc musieli by je wieść w pociągu co nie jest wygodne.
 
Reply
#8
Poniekąd masz rację... kwiaty wiadomo - zwiędły i w kosz. A czekoladki to nawet szybciej się "skończyły" Uśmiech Ale mniejsza o to.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#9
Jaki polecacie zakupić prezent z okazji obrony pracy magisterskiej dla profesorów? Uśmiech Czy jakaś zrzuta powinna być czy jednak każdy osobno jakiś prezent kupuje dla swojego promotora? A może lepiej będzie kupić te same prezenty po prostu dla komisji? Jak Wy robiliście? Prezenty dawaliście podczas obrony (w sensie po obronie) czy może kilka dni później osobiście u każdego promotora?
 
Reply
#10
A ja tak w ogóle pierwszy raz słyszę, aby kupować jeszcze komuś prezent z okazji obrony pracy dyplomowej. Kupował ktokolwiek? Jest to konieczne i wymagane zwyczajowo chociażby?
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#11
Czyli co, nie warto dawać prezentów dla komisji czy promotora? Czy według Was zależy to od ich ogólnego zaangażowania w pisanie pracy magisterskiej? Uważacie, że jeśli dany promotor mnie przykładowo olewał i ignorował, to nie warto kupować mu prezentu po obronie pracy magisterskiej?
 
Reply
#12
A ja się pytam, dlaczego mamy kupować prezenty dla promotorów? Przecież każdy promotor dostaje dodatkowe wynagrodzenie za studenta,za fakt, że jest promotorem więc nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy dodatkowo kupować mu jakieś prezenty, które mógłby potraktować jako łapówkę?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najczęściej zadawane pytania na obronie pracy dyplomowej
Każdy ze studentów kiedyś będzie bronił swoją pracę dyplomową. Niezależnie od tego, czy będzie to praca licencjacka, inżynierska czy magisterska, na obronie pracy dyplomowej zazwyczaj pojawiają się schematyczne pytania, których można się spodziewać. Zachęcam zatem wszystkich do wypisywania w tym wątku pytań z Waszych obron pracy dyplomowej, tak, aby powstał zbiór najczęściej zadawanych pytań na obronie :) Zacznę zatem od siebie:[list=1] [*]Które fragmenty pracy są wykonane przez Pana a które zostały przez Pana zaczerpnięte z zewnątrz? [*]Jaka była największa trudność w realizacji pracy dyplomowej i jak ją Pan rozwiązał? [*]Dlaczego akurat ta technologia? Czy rozważał Pan użycie innego frameworku? [*]Jak pracę można wykorzystać w przyszłości? Czy można ją udostępnić szerszemu gronu odbiorców? [/list]
Dobromir 3 30,535 12-06-2021, 19:32
Ostatni post: DobromirBrowsing: 1 gości